ebook Stan Nowy Jork przeciwko - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Stan Nowy Jork przeciwko - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 26.90
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
26.90 zł
-15% 32.30 zł Lub 29.07 zł
32.68 zł
32.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Prawo nie zawsze znaczy sprawiedliwość. W Queens w Nowym Jorku dochodzi do strzelaniny. Sprawczynią masakry jest Nancey Albrough, która zanim zaczęła strzelać do przypadkowych przechodniów, zabiła męża i synka. Na szczęście obłąkańczą wymianę ognia udało się powstrzymać, a Nancey aresztować. Detektywi ze 103. Komisariatu Policji w Queens od razu jadą na miejsce zdarzeń. Do sprawy zaczynają się też szykować tutejsi prawnicy. Co kierowało kobietą? Czy uda się ustalić sprawiedliwy werdykt?

MIĘDZY PRAWEM A SPRAWIEDLIWOŚCIĄ to seria pełnych napięcia kryminałów, których bohaterami są nowojorscy detektywi John McWane i Brian Sheppard oraz prawnicy Edward James Harrison i jego asystentka Amanda Cooper.

Paweł Pollak – pisarz i tłumacz literatury szwedzkiej, autor między innymi Niepełnych, Kanalii oraz cyklu powieści kryminalnych o komisarzu Marku Przygodnym.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Piotra Grabowskiego.

Stan Nowy Jork przeciwko - audiobook od Paweł Pollak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć