ebook Nocny prześladowca: Życie i zbrodnie Richarda Ramireza
4 / 5.00 (liczba ocen: 11464)

Nocny prześladowca: Życie i zbrodnie Richarda Ramireza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 26.88
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
29.90 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł
47.40 zł Lub 42.66 zł
-10% 26.88 zł
30.53 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Przeczytaj, zanim obejrzysz film. „Nie rozumiecie mnie. Nie oczekuje się od was, abyście zrozumieli. Nie jesteście do tego zdolni. Jestem poza waszym doświadczeniem. Jestem poza dobrem i złem…”. Ebook „Nocny prześladowca: Życie i zbrodnie Richarda Ramireza” to historia seryjnego mordercy, która zainspirowała bijący rekordy oglądalności dokument Netflixa. Czy masz odwagę wkroczyć w samo centrum istoty zła, jakiego może się dopuścić człowiek?

Nieprawdopodobna, ale prawdziwa. Szokująca historia życia jednego z najbardziej znanych seryjnych morderców w historii Ameryki – Richarda Ramireza.

Skazany na 196 lat pozbawienia wolności i 19 kar śmierci Richard Ramirez zamordował 14 osób. Jego zbrodnie do dziś budzą przerażenie i obrzydzenie. Pod osłoną nocy napadał na kobiety, dzieci, osoby starsze, a także mężczyzn. Okrzyknięty przez prasę ,,Nocnym prześladowcą”, przez 14 miesięcy terroryzował mieszkańców Los Angeles.

Autor, Philip Carlo, przez trzy lata odwiedzał Ramireza w celi śmierci, próbując się dowiedzieć, co skrywa umysł jednego z najbardziej znanych przestępców Ameryki.

„Nocny prześladowca. Życie i zbrodnie Richarda Ramireza” to szczegółowy zapis życia i okrutnych zbrodni jednego z najgroźniejszych amerykańskich seryjnych morderców.

Nocny prześladowca: Życie i zbrodnie Richarda Ramireza od Philip Carlo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć