ebook Macho. Instrukcja obsługi - audiobook
3.11 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 14)

Macho. Instrukcja obsługi - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.63
Audiobook - polecana oferta: 26.87
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
26.87 zł Lub 24.18 zł
33.16 zł Lub 29.84 zł
34.90 zł
-29% 24.43 zł
26.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Macho – podobno wszyscy go pożądają. Kobiety za nim szaleją, mężczyźni chcą nim być. Tylko czy on jeszcze istnieje? A jeśli tak, to jak wygląda i czy ma się tak dobrze, jak przypuszczamy? O tych i innych kwestiach związanych z byciem prawdziwym mężczyzną rozmawiają Andrzej Gryżewski i Artur Górski.

Dla jednych to latynoski przystojniak z wąsem i złotym łańcuchem na szyi. Dla drugich – spuchnięty od sterydów paker z wygoloną głową, w obcisłej koszulce z napisem „Boss”. Ale mianownik zawsze jest ten sam: macho to facet silny, bezkompromisowy, wręcz brutalny, traktujący kobietę jak zabawkę, która musi spełnić jego zachcianki i usunąć się w cień. Bo macho jej nie kocha, on jej tylko używa.
A jednak na tym nieskalanym słabością wizerunku macho pojawiają się rysy.

- Czy rzeczywiście mężczyzna, który odgrywa rolę twardziela, jest tym, kim pragnie być?
- Czy macho nie jest jeszcze jedną oznaką słabości? Może za zasłoną siły i bezkompromisowości kryje się zakompleksiony chłopiec, który po prostu ma problemy z własną tożsamością i nie umie odnaleźć się w życiu?

Odpowiedzi na te pytania szukają dwaj znawcy tematu: seksuolog, psychoterapeuta Andrzej Gryżewski i „spowiednik mafii”, czyli autor serii „Masa o Polskiej Mafii", Artur Górski. W książce „Macho. Instrukcja obsługi” dzielą się z czytelnikami swoimi doświadczeniami w kontaktach z twardzielami i udowadniają, że miękkie podbrzusze macho jest znacznie większe niż jego przypakowane bicepsy.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Filipa Kosiora, Macieaj Więckowskiego.
Macho. Instrukcja obsługi - audiobook od Artur Górski, Andrzej Gryżewski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć