ebook Robię włosing, czyli jak świadomie i skutecznie dbać o włosy
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 102)

Robię włosing, czyli jak świadomie i skutecznie dbać o włosy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
25.90 zł
33.99 zł Lub 30.59 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
31.99 zł
33.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Wszyscy chcemy mieć piękne i zadbane włosy. Trudno jest jednak poruszać się w gąszczu coraz bardziej wymyślnych specyfików do ich pielęgnacji. Agnieszka Niedziałek – najpopularniejsza edukatorka włosingowa w Polsce – przychodzi nam z pomocą i w swoim poradniku udziela wskazówek, jak odkryć, jaki typ włosów mamy i jak sprawić, by byłe gęste i zdrowe.

W czasach, gdy półki marketów i drogerii pęcznieją od wszelkiej maści, szamponów, odżywek, masek, toników i olejków, mało kto wie, czego tak naprawdę potrzebują jego włosy. Włosing to wciąż rosnący trend. Pomaga odkryć, jaki typ włosów mamy, jak je pielęgnować, ale także nie szkodzić im nieodpowiednimi specyfikami. Wszystko w duchu natury i zgody z tym, w co nas wyposażyła.
Autorką poradnika jest najpopularniejsza edukatorka włosingowa w Polsce, twórczyni samego pojęcia „włosingu” Agnieszka Niedziałek.

Robię włosing, czyli jak świadomie i skutecznie dbać o włosy od Agnieszka Niedziałek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
WŁOSING to termin wymyślony przez Agnieszkę Niedziałek - włosomaniaczkę, blogerkę i włosową influencerkę, oznacza świadomą pielęgnację włosów. Podstawą włosingu jest znajomość składów kosmetyków i preferencji swoich włosów, by idealnie dobierać produkty i osiągać piękne rezultaty.

Książka Pani Agnieszki to ponad 350 stron wiedzy, same konkrety + tabelki, sekcje ,,problem-rozwiązanie" i ilustracje ułatwiające zrozumienie między innymi techniki suszenia i mycia włosów.

I wiedziałam, że prędzej czy później sięgnę po książkę, chociaż do grupy na FB już oczywiście jestem zapisana. To istna Biblia pielęgnacji włosów. Nie wiem czemu, ale myślałam, że po otworzeniu zobaczę konkretne produkty wcierek, szamponów i olejków w środku znajduje się bardzo dużo tekstu, wyczerpujących odpowiedzi, ale nie ma właśnie żadnych zdjęć produktów, a wiedza teoretyczna. Po przeczytaniu na pewno odbierzecie sobie odpowiednią pielęgnację dopasowaną do skóry głowy i do Waszych włosów świadoma pielęgnacja na pewno zmieni Wasze podejście, ale przede wszystkim pomoże w podstawowych problemach.

Książka wędruje na półkę, bo na pewno będę do niej powracać.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć