ebook Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 198)

Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.95
wciąż za drogo?
21.95 zł Lub 19.76 zł
-35% 25.90 zł
27.93 zł Lub 25.14 zł
-37% 19.95 zł
28.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ta dziewczyna. Ten chłopak. Nie ten czas...

Dwoje licealistów z małego miasteczka nieopodal Londynu: Josephine, wzorowa dziewczyna z tak zwanego dobrego domu, oraz Chase, chłopak, o którym można powiedzieć wiele, ale nie to, że jest ideałem. Dom rodzinny Chase'a też trudno byłoby nazwać dobrym ― jego matka od zawsze więcej uwagi poświęcała narkotykom i alkoholowi niż synowi.

Josephine za chwilę wyjedzie na studia do Bostonu, by tam spełniać oczekiwania rodziny ― musi przecież być perfekcyjna. Chase... cóż, po prostu postara się nie wkroczyć na drogę, jaką od lat podąża jego matka.

Z pozoru tej dwójki nastolatków nie łączy nic poza miejscem zamieszkania i szkołą. A jednak mają ze sobą coś wspólnego. Oboje, każde na swój sposób, próbują sobie radzić z samotnością. Chowają się za maską obojętności, ukrywają przed światem swoje prawdziwe, wrażliwe oblicza. Trafiają na siebie przypadkiem, a rozwój wydarzeń sprawia, że powoli odkrywają się przed sobą nawzajem, może nawet bardziej, niż by sobie życzyli. Czy to w ogóle ma sens, skoro Josie za moment zniknie ze świata Chase'a?

Poznajcie historię, która w serwisie Wattpad zdobyła uznanie ponad 300 tysięcy czytelniczek!

Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię od Marta Łabęcka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pamiętanie o kimś wcale nie oznacza, że masz myśleć o nim codziennie, bo ten rodzaj pamięci nie pochodzi z głowy, ale z serca.
W miłości nie chodzi o to, kto poświeci więcej.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć