ebook Ścieżki Avenidów - audiobook
3.81 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 226)

Ścieżki Avenidów - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.90
Audiobook - polecana oferta: 29.66
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
29.66 zł
29.67 zł Lub 26.70 zł
33.16 zł Lub 29.84 zł
28.58 zł
34.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Obdarzona niezwykłymi umiejętnościami Mori staje w obliczu sytuacji, w której wszystkie jej zdolności wydają się bezużyteczne: odkrywa, że jest zakochana. Od spotkania z Darkiem Holmanem nie może znaleźć sobie miejsca i przestać myśleć o nowym znajomym. Pod wpływem impulsu dziewczyna wyprowadza się z domu i postanawia zacząć na siebie zarabiać, a przede wszystkim uzyskać dostęp do zasobów Królewskiej Biblioteki, gdzie niespodziewania spotyka obiekt swoich uczuć. Od tajemniczych przybyszów dostaje też zaproszenie do krainy Avenidów, z którego bez namysłu korzysta. Okazuje się jednak, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda.

Co spotka Mori i Darka w innym świecie? Czy wspólna przygoda zbliży ich do siebie - a może wprost przeciwnie? Polecamy pozostałe części cyklu Blask Corredo!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Anny Kerth.

Ścieżki Avenidów - audiobook od Agnieszka Grzelak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć