ebook Ty kochasz mnie
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 13360)

Ty kochasz mnie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.85
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
26.85 zł Lub 24.17 zł
26.90 zł
32.18 zł Lub 28.96 zł
29.74 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane
Joe Goldberg ma dość zgiełku miast, pozerów i dość Love. Szuka bliskości z naturą, prostych przyjemności na przytulnej wyspie na północno-zachodnim Pacyfiku. Po raz pierwszy od dłuższego czasu może odetchnąć. Dostaje pracę w miejscowej bibliotece – w końcu wie to i owo o książkach - tam poznaje: Mary Kaye DiMarco - bibliotekarkę. Joe nie będzie się wtrącał, nie popadnie w obsesję. Zdobędzie ją w staroświecki sposób. . . zapewniając ramię do wypłakania się, dając pomocną dłoń. Z biegiem czasu wyleczą swoje rany i zaczną żyć długo i szczęśliwie w tym sennym mieście. Ale czy na pewno? Sęk w tym, że Mary Kaye ma już swoje życie. Jest matką, przyjaciółką i jest. . . zajęta.

Prawdziwa miłość może zwyciężyć tylko wtedy, gdy ktoś chce zrobić dla niej miejsce. Joe jest gotowy. Czy Mary Kaye odważy się też na ten krok i da im szansę?

Ty kochasz mnie od Caroline Kepnes możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć