ebook Przepaść
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 1932)

Przepaść
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.74
Audiobook - najniższa cena: 42.99
wciąż za drogo?
19.74 złpremium: 11.84 zł Lub 11.84 zł
21.38 zł Lub 19.24 zł
-21% 21.90 zł
22.37 zł
25.00 zł
22.31 zł
23.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Siódmy tom bestsellerowego cyklu z Wiktorem Forstem pióra Remigiusza Mroza. Nad Podhalem znów zawisło mroczne fatum. Przed trzema laty halny przywiał wieści o brutalnym morderstwie młodej kobiety, teraz pojawiają się informacje o zniknięciu turystki z Warszawy. Sprawę zaginięcia poprowadzi Wiktor Forst. Komisarz wyrusza w trasę. Ma nadzieję, że nie doszło do najgorszego. Nie udaje mu się jednak trafić na żaden ślad. Odkrywa za to coś, co wniesie nowe spojrzenie na zbrodnię popełnioną w Tatrach przed laty…

Ebook „Przepaść” Remigiusza Mroza to kolejny kryminał dla fanów serii o komisarzu Wiktorze Forście. Siódma część mrożących krew w żyłach przygód policjanta twardziela jest kontynuacją bestsellerowej powieści kryminalnej „Halny”.

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo to wedle ustaleń policji szła czerwonym szlakiem w towarzystwie czterech mężczyzn.
Sprawę prowadzi Wiktor Forst, który odtwarza trasę dziewczyny z nadzieją, że odnajdzie ją żywą. Nie trafia na żadne poszlaki, odkrywa jednak w Tatrach coś, co rzuci nowe światło na zbrodnię sprzed lat…

O e-booku Przepaść blogerzy napisali: 

Sugestywny język Remigiusza Mroza sprawił, że oczami wyobraźni znalazłem się na górskich szlakach. Obiecuję Wam, że tak jak ja, przepadniecie podczas odkrywania kolejnych kart tej historii. Trzymajcie się mocno. Emocje gwarantowane. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Przepaść od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wiktor Forst jest bohaterem, który imponuje swym mocnym charakterem. Ponownie dowodzi, że nie boi się niczego, jest nieustraszony. Nie ugnie się przed niczym i nikim. To postać, która dodaje nam odwagi.

Przepaść to siódma część z jego udziałem. A ja przepadłem podczas lektury tej książki. Książki, która jest gwarancją mocnej dawki emocji, które jeszcze długo będą w nas buzować. Remigiusz Mróz ponownie ukazuje swój kunszt w tworzeniu wciągających historii na najwyższym poziomie. A jeśli o wysokość chodzi, to ponownie jesteśmy w polskich górach. A dokładnie w Tatrach Zachodnich.

To tutaj zaginęła młoda kobieta pochodząca z Warszawy. Planowała spędzić weekend w górach. W Zakopanem pojawiła się sama. Zagadką jest to, że według ustaleń śledczych widziana była w towarzystwie czterech mężczyzn. W okolicach Trzydniowiańskiego Wierchu ślad po niej zaginął.

Nie da się ukryć, że zagadka zaginięcia kobiety wciąga i porywa nas niczym górska lawina. I choć głównym bohaterem tej serii jest Wiktor Forst, warto nadmienić, że w Przepaści zauważalna jest rola Osicy, którego poczucie humoru dodaje tej historii jeszcze większego „kolorytu”.

Remigiusz Mróz w swej twórczości stworzył wielu bohaterów. Każdy z nich na swój charakterystyczny sposób ujmuje. Jednak postać Wiktora Forsta jak dla mnie to najmocniejsza osobowość. Taka z krwi i kości. Nie chcę ujmować innym bohaterom wykreowanym przez Pana Mroza, lecz Forst, ma to coś, co sprawia, że mógłbym z nim iść w ogień nawet w przepaść. Choć los stawia go przed wieloma niebezpieczeństwami, mam zawsze pewność, że wyjdzie z nich obronną ręką. Nie inaczej jest również w tej historii, gdy prowadząc sprawę poszukiwań młodej kobiety, nie lęka się pójść jej śladem, by odtworzyć trasę jej „górskiej wycieczki”.

Jeśli kochacie góry i jesteście spragnieni mocnych wrażeń, to Przepaść jest właśnie dla Was. Górski klimat sprawia, że w pełni odczuwamy emocje jakie zapewnia nam zdobywanie szlaków. Autor doskonale ukazuje ich opisy, dzięki czemu nie jesteśmy tylko świadkami wydarzeń, lecz znajdujemy się w samym ich centrum.

Sugestywny język Remigiusza Mroza sprawił, że oczami wyobraźni znalazłem się na górskich szlakach. Obiecuję Wam, że tak jak ja, przepadniecie podczas odkrywania kolejnych kart tej historii. Trzymajcie się mocno. Emocje gwarantowane.

A Remigiusz Mróz gwarantuje, że Wiktor Forst powróci. Wszak ostanie słowa w posłowiu I do zobaczenia na szlaku na to wskazują.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć