ebook Zasada trzech sprzeciwów
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 168)

Zasada trzech sprzeciwów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 28.40
wciąż za drogo?
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
28.40 zł Lub 25.56 zł
35.90 zł
35.90 zł
35.90 zł Lub 32.31 zł
28.38 zł
28.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Aleksandra Marinina nie odkłada swego pióra i wielbicielom kryminalnych zagadek proponuje kolejną świetnie napisaną powieść. Major Nastia Kamieńska ma problemy. Wciąż nie może dojść do siebie po wypadku. Gdy decyduje się skorzystać z pomocy znanej kinezjolożki, dowiaduje się, że ta zginęła w niejasnych okolicznościach. Policjantka mimo złego stanu zdrowia podejmuje wyzwanie. Tylko czy wśród zagmatwanych śladów zbrodni trafi na ten właściwy?

Trzymająca w napięciu powieść carycy rosyjskiego kryminału.

Major Nastia Kamieńska nadal dochodzi do siebie po wypadku, a złamana noga uniemożliwia jej powrót do dawnych obowiązków. Postawiona pod ścianą policjantka decyduje się skorzystać z pomocy specjalistki medycyny alternatywnej. Jednak gdy próbuje umówić się na wizytę u kinezjolożki, dowiaduje się, że kobieta zginęła w niejasnych okolicznościach.

Podejrzenia policjantów szybko padają na siostrzeńca kontrowersyjnej medyczki, który dziwnym trafem znacznie się wzbogacił na chwilę przed morderstwem…

Sprawa jest na tyle intrygująca, że mimo problemów ze zdrowiem, Kamieńska postanawia zaangażować się w jej rozwiązanie.

Tylko czy zerwane tropy uda się powiązać tak, aby winni zostali ukarani?

O e-booku Zasada trzech sprzeciwów blogerzy napisali:

Zasada trzech sprzeciwów to przede wszystkim intrygująca kryminalna zagadka. Będziemy mogli przekonać się również czy mamy nosa do jej rozwiązania. A towarzyszenie Nastii w kolejnej sprawie, której się podjęła to sama przyjemność i prawdziwa gratka dla miłośników kryminałów. A ten wyjątkowy rosyjski klimat to stan, którego nie da się opisać. To po prostu trzeba przeżyć. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Zasada trzech sprzeciwów od Aleksandra Marinina możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Fani major Kamieńskiej mają powód do radości. Na polskim rynku wydawniczym pojawił się kolejny kryminał Aleksandry Marininy. Autorka uznawana jest za carycę rosyjskiego kryminału. I nie bez powodu okrzyknięta została tym tytułem. Nie warto mu się sprzeciwiać, lecz warto sięgnąć po tę książkę.

Zasada trzech sprzeciwów jest tego doskonałym dowodem. To już dwudzieste czwarte spotkanie z Nastią Kamieńską. Co ważne autorka nie kopiuje wcześniejszych schematów, nie „wykorzystuje” sławy tej bohaterki, lecz z każdą książką sprawia, że nadal chętnie uczestniczymy w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek z jej udziałem.

W najnowszej części będziemy dążyć do poznania prawdy na temat morderstwa kinezjolożki, która zginęła w niejasnych okolicznościach. Major zrobi wszystko, aby wyjaśnić tę tajemniczą sprawę. Znając jej odwagę i mocny charakter, możemy być pewni, że nie odpuści, dopóki nie znajdzie odpowiedzi na pytanie „kto zabił?”.

Nastia Kamieńska ma jednak problemy zdrowotne, ponieważ po ostatnim wypadku, złamana noga nie pozwala jej w pełni funkcjonować. Aby podreperować swoje zdrowie postanawia zgłosić się do specjalistki medycyny alternatywnej. Jednak próbując umówić się z nią na spotkanie, dowiaduje się o zaginięciu kinezjolożki. Policjanci trafiają na pewien trop związany z siostrzeńcem lekarki. Krótko przed jej morderstwem wzbogacił się znaczną kwotą. Czy zatem to on mógł dokonać morderstwa?

Pewne jest to, że jest na pierwszej linii podejrzanych. Jednak nie zawsze to, co widoczne na pierwszy rzut oka może rzucić prawdziwe światło w poszukiwaniu mordercy. Nastia Kamieńska, która boryka się ze zdrowiem, rozważy wszystkie pojawiające się tropy. Dokąd ją one zawiodą? Czy nie zawiedzie ją jej intuicja? Znając major Kamieńską możecie być pewni, że zrobi wszystko, by doprowadzić tę sprawę do finału.

Znając również pióro Aleksandry Marininy bądźcie przygotowani na ekstremalne doznania. Zasada trzech sprzeciwów to przede wszystkim intrygująca kryminalna zagadka. Będziemy mogli przekonać się również czy mamy nosa do jej rozwiązania. A towarzyszenie Nastii w kolejnej sprawie, której się podjęła to sama przyjemność i prawdziwa gratka dla miłośników kryminałów. A ten wyjątkowy rosyjski klimat to stan, którego nie da się opisać. Go po prostu trzeba przeżyć. Dlatego też Zasada trzech sprzeciwów to kryminał godny polecenia. To kryminał, który uzasadni tytułowanie Aleksandry Marininy mianem carycy rosyjskiego kryminału.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć