ebook Polowanie
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 338)

Polowanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.74
Audiobook - najniższa cena: 23.94
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
22.74 zł
-23% 22.74 zł Lub 20.47 zł
32.90 zł
35.25 zł Lub 31.73 zł
30.51 zł
30.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Wielokrotnie nagradzany mistrz thrillera powraca z kolejną oszałamiającą powieścią. W „Polowaniu” Bernard Minier mierzy się z szaleństwem naszych czasów – przemocą, zemstą i manipulacją – a jego kultowy bohater MARTIN SERVAZ podejmuje walkę o honor i własne życie. Na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału we Wrocławiu w 2019 roku Bernard Minier otrzymał HONOROWĄ NAGRODĘ WIELKIEGO KALIBRU.

Departament Ariege, jesienna pełnia księżyca. Z pogrążonego w ciemnościach lasu nagle na szosę wybiega jeleń. Jeleń o ludzkich oczach. Odbywa się polowanie, ale celem nie jest dzikie zwierzę. W czasie skomplikowanego śledztwa Servazowi przyjdzie stawić czoło potwornościom rodem z najgorszych koszmarów.

Czy walka o słuszną sprawę może usprawiedliwiać czynienie zła?

„Polowanie” to niezwykle aktualna powieść o życiu przesiąkniętym strachem.

O e-booku Polowanie blogerzy napisali: 

Każdy thriller w wykonaniu francuskiego pisarza to prawdziwy majstersztyk, to historie, których nie sposób zapomnieć. Czytając Polowanie jak i wcześniejsze książki autora, odnoszę wrażenie, że wszystko jest dokładnie przemyślane. Autor nie pisze byle czego, nie tworzy byle jak, lecz pisząc dąży do tego, by jego dzieło było jak najlepsze. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Polowanie od Bernard Minier możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zło jest najgroźniejsze wtedy, kiedy występuje w przebraniu dobra, kiedy samo uważa się za dobro.
Martin Servaz powrócił w wielkim stylu. Siódmy już raz będziemy wraz z komendantem uczestniczyć w rozwiązywaniu zagadki. Polowanie to kolejny thriller Bernarda Miniera. To powieść jakże aktualna, na czasie.

Historia, którą poznajemy rozgrywa się w czasie pandemii COVID-19. Autor ukazuje również kawałek prawdziwej historii, ponieważ poznajemy to, co miało miejsce podczas obostrzeń związanych z lockdownem. To bardzo ciekawy zabieg, w którym usytuowanie akcji powieści w czasach obecnych sprawia, że jest ona jeszcze bardziej realna. A prawdą jest to, że Polowanie jest kolejną książką Bernarda Miniera, którą warto umieścić na półce Najlepszych Interesujących Książek.

A wszystko rozpoczyna się pewnej nocy, gdy wracający z dyżuru lekarz na leśnej drodze potrąca mężczyznę. W zasadzie nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ wypadki się zdarzają. Lecz nie typowe jest to, że ów mężczyzna miał głowę jelenia. Wszystko wskazuje na to, że przed czymś uciekał. A może przed kimś? Kto na niego polował? Dlaczego?

Na te pytania odpowiedzi znajdziemy w najnowszym thrillerze Bernarda Miniera. Autor ponownie zachwyca nie tylko kreatywnością w tworzeniu historii, lecz również sposobem dawkowania emocji poprzez tworzenie klimatu. Klimatu mglistego, mrocznego, nasiąkniętego wieloma niewiadomymi, których odkrywanie przyprawia nas o gęsią skórkę.

Każdy thriller w wykonaniu francuskiego pisarza to prawdziwy majstersztyk, to historie, których nie sposób zapomnieć. Czytając Polowanie jak i wcześniejsze książki autora, odnoszę wrażenie, że wszystko jest dokładnie przemyślane. Autor nie pisze byle czego, nie tworzy byle jak, lecz pisząc dąży do tego, by jego dzieło było jak najlepsze. I tak właśnie jest. Polowanie to kolejna książką autora, którą warto upolować i niczym trofeum w swej domowej biblioteczce schować. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć