ebook A bodaj Ci nóżka spuchła, czyli co nas śmieszyło i śmieszy
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

A bodaj Ci nóżka spuchła, czyli co nas śmieszyło i śmieszy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.49
Audiobook - najniższa cena: 31.99
wciąż za drogo?
-20% 27.99 zł Lub 25.19 zł
29.74 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
-22% 24.49 zł
28.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Rozmowa rzeka znanej i lubianej pary Jerzy Bralczyk - Michał Ogórek. Z czego śmieją się Polacy, a co było zabawne dla starożytnych Greków? Autorzy przekomarzają się i dyskutują o humorze specyficznie narodowym, regionalnym, charakterystycznym dla profesorów, aktorów, a nawet dla Pana Boga. Skaczą z epoki do epoki, od polityki do piosenki, od kabaretu do komedii - i z powrotem, cały czas w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, co nam daje humor, jakie potrzeby zaspokaja.

Bralczyk i Ogórek przedzierają się przez gałęzie humoru szczególnie wybujałe w Polsce, ale też wracają do własnych młodych lat i dzieciństwa, by cytować rozmaite wierszyki, również te edukujące przez makabrę, i wspominać, co śmieszyło kiedyś, a dzisiaj już nie przejdzie. Wszystko to jest okraszone niezwykłą znajomością literatury, filmu i kabaretu, nie tylko zresztą krajowej produkcji. Wyborna lektura.

A bodaj Ci nóżka spuchła, czyli co nas śmieszyło i śmieszy od Jerzy Bralczyk, Michał Ogórek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć