ebook Kołysanki – lulanki - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kołysanki – lulanki - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 17.50
wciąż za drogo?
17.50 zł
17.50 zł Lub 15.75 zł
17.50 zł
17.50 zł
Inne proponowane

Ten wyjątkowy album powstał z myślą o najmłodszych wielbicielach muzyki. Kołysanki uspokoją malucha po całym dniu wrażeń, dostarczą mu ciepła i dobrych emocji, ululają do snu. 

Kołysanki śpiewają trzy wybitne polskie wokalistki przy akompaniamencie chóru, fortepianu i instrumentów orkiestrowych. W pięknej interpretacji Agnieszki Gorączkowskiej, Anny Ozner i Moniki Urlik popularne polskie kołysanki przygotują dziecko do najsłodszych snów. Utwory zostały zaaranżowane w sposób przyjazny dla młodszych i starszych słuchaczy. Piosenki są pełne melodii, bez nadmiernej interpretacji, mogą być łatwo dośpiewane przez rodziców. Dodatkową atrakcją albumu jest umieszczona na końcu najsławniejsza amerykańska kołysanka Twinkle, Twinkle, Little Star, wykonana z uroczym wdziękiem przez małą Grace Fabbri. Warto zaznaczyć, że wybrane piosenki z albumu Kołysanki-Lulanki stały się przedmiotem inscenizacji w filmie animowanym Kołysanki-Usypianki na dobranoc dla kochanych dzieci dostępnym na YouTube.

Śpiewają Grace Fabbri, Agnieszka Gorączkowska, Anna Ozner, Monika Urlik przy akompaniamencie chóru i zespołu instrumentalnego Rafała Gorączkowskiego.

Kołysanki – lulanki - audiobook od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć