ebook Jak zawsze w grudniu
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 285)

Jak zawsze w grudniu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.95
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
23.90 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
31.90 zł
15.95 zł
25.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Jeśli podobały ci się „Jeden dzień”, „Zanim się pojawiłeś” i hitowy film „Last Christmas”, ebook „Jak zawsze w grudniu” to książka dla ciebie. Przypadkowe spotkanie w święta łączy ze sobą dwoje ludzi i równie szybko ich rozdziela – dopóki do akcji nie wkroczy przeznaczenie…

Przejmująca, pozostająca w pamięci, ponadczasowa historia miłosna.

Josie Morgan nigdy nie czeka na grudzień. Miesiąc ten zawsze jej przypomina o życiu, które utraciła 20 lat temu. A kiedy tylko słyszy w radiu świąteczną piosenkę, z marszu je wyłącza. Ma ochotę zrywać kolorowe łańcuchy, którymi jej współlokatorka upiera się dekorować mieszkanie. I co roku wysyła list, który wie, że nigdy nie zostanie przeczytany.

Max Carter nie spodziewał się, że kilka dni przed Bożym Narodzeniem utknie w Londynie. Nie spodziewał się, że tak trudno będzie mu się pożegnać z kobietą, którą ledwie zna. Z drugiej jednak strony nie spodziewał się, że się zakocha.

W tym roku, kiedy grudniowy list Josie prowadzi ją do Maxa, przypadkowe spotkanie zmieni życie tych dwojga w niezwykły sposób. A ich historia dopiero się zaczyna…

Z Londynu na Manhattan, z Edynburga na angielską wieś, powieść „Jak zawsze w grudniu” to romantyczna podróż, której nie da się zapomnieć.

Jak zawsze w grudniu od Emily Stone możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć