ebook Pisz jak mistrz. Poznaj nawyki codziennego pisania i uwolnij się od blokady twórczej - audiobook
3.66 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 512)

Pisz jak mistrz. Poznaj nawyki codziennego pisania i uwolnij się od blokady twórczej - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 14.95
Audiobook - najniższa cena: 12.90
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
25.00 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
12.90 zł
13.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Doba dla każdego ma dwadzieścia cztery godziny. Wielu z nas ma również stałą pracę, dom i rodzinę. Wydaje się, że nigdy nie ma wystarczająco dobrego czasu na napisanie książki, artykułu czy scenariusza. Kiedy wreszcie można usiąść i zacząć pracować, okazuje się, że słowa nie chcą spłynąć na papier - blokada twórcza sprawia, że nawet bardzo dobre pomysły nie zostają przekute na gotowe dzieło. A przecież są ludzie, którzy swobodnie piszą nawet po kilka książek rocznie i zdają się nie ulegać zgubnej prokrastynacji. Taki stan można osiągnąć w dość prosty sposób: wyrobić w sobie nawyk codziennego pisania.

Dzięki tej książce wprowadzisz pisanie do swojej codzienności. Poznasz zasady rządzące nawykami i przydatne instrukcje, które sprawią, że proces twórczy stanie się rutyną. Dowiesz się także, jak utrwalić nawyk pisania i pokonać blokadę twórczą. Przekonasz się, że każdy odnoszący sukcesy autor opracowuje własną, najlepszą dla siebie praktykę pisania, aby regularnie tworzyć treści. W kolejnych rozdziałach opisano 15 nawyków pisarskich, które możesz wykorzystać, aby systematycznie produkować teksty i konsekwentnie realizować przyjęte cele pracy twórczej. Nie zabrakło tu praktycznych wskazówek dotyczących pokonywania negatywnych przekonań, które nader często stają autorowi na drodze do sukcesu.

Z książki dowiesz się, jak:

  • sprawić, by pisanie stało się rutyną
  • zawsze znajdować czas i siły na pisanie
  • minimalizować czynniki rozpraszające uwagę
  • regularnie kończyć książki i zarabiać na ukończonych dziełach
  • stosować siedmioetapowy proces chroniący przed blokadą twórczą 

Zacznij pisać - słowa przyjdą same!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Andrzeja Pinkowskiego.

Pisz jak mistrz. Poznaj nawyki codziennego pisania i uwolnij się od blokady twórczej - audiobook od S. J. Scott możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć