ebook Wachmistrz: Dogrywka
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Wachmistrz: Dogrywka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.99
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
39.05 złpremium: 25.19 zł Lub 25.19 zł
-14% 25.19 zł Lub 22.67 zł
26.90 zł
33.59 zł Lub 30.23 zł
41.99 zł
-24% 18.99 zł
31.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Wachmistrz chce dogrywki. I będzie ją miał…

Początek 1930 roku. Przez pogrążone w wielkim kryzysie Wolne Miasto Gdańsk przetacza się fala spektakularnych kradzieży. Celem złodziei padają wille zamożnych gdańszczan: znikają kolekcje sztuki, waluta, cenna biżuteria. Pojawia się pierwszy trup. Śledztwo zostaje zlecone Abellowi i Kukulce.

Wygląda na to, że kradzieży dokonują ludzie, stylizujący się na proletariackich mścicieli. Sprawcy obrabowują bowiem tylko bogatych, pozostawiając w okradanych rezydencjach dwuznaczne cytaty z Biblii.

Śledztwo nie jest proste. Ktoś umiejętnie zaciera ślady, likwidując niepożądanych świadków. Tropy wiodą daleko w przeszłość, o której bohaterowie woleliby zapomnieć.
W tle rozgrywa się jeszcze jeden dramat. Kukulka nie zapomina o ludziach, którzy skrzywdzili i okaleczyli jego siostrę. Nie spocznie, dopóki nie wyrówna wszystkich rachunków z przeszłości.

Do końca. Bez względu na cenę. Do krwi ostatniej. Amen.
Mroczny thriller kryminalny z najwyższej półki!

Wachmistrz: Dogrywka od Krzysztof Bochus możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć