ebook Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.99
Audiobook - najniższa cena: 20.29
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
33.23 zł Lub 29.91 zł
34.99 zł
20.29 zł
26.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Erik Bertrand Larssen to najsłynniejszy trener mentalny w Norwegii, który odniósł olbrzymi sukces również jako autor książek i wykładowca. Pracuje z gwiazdami sportu i z ludźmi biznesu, ale także z zupełnie zwyczajnymi kobietami i mężczyznami, którym pomaga stawać się lepszymi wersjami samych siebie.

Ta książka opowiada o tym, jak stworzyć sobie wspaniałą codzienność, niezależnie od punktu wyjścia. Autor szczerze i otwarcie mówi o własnych porażkach, wyjaśniając, jak każdy z nas na drodze drobnych zmian i korekt może stać się zwycięzcą we własnym życiu.

Erik Bertrand Larssen był zawodowym żołnierzem, służył w wojskach specjalnych, ukończył też studia ekonomiczne. Został odznaczony medalem za zasługi dla obronności kraju. Od niemal piętnastu lat motywuje ludzi w Norwegii i poza jej granicami do wprowadzania zmian w swoim życiu. Jego wcześniejsze książki: Bez litości, Hell week oraz Tu i teraz, zostały przetłumaczone na trzynaście języków i sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Rocha Siemianowskiego.

Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności - audiobook od Erik Bertrand Larssen możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć