ebook Przyjaciele żyrafy. Bajki o empatii. Tom 2 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Przyjaciele żyrafy. Bajki o empatii. Tom 2 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 21.59
wciąż za drogo?
26.36 zł Lub 23.72 zł
32.95 zł
32.95 zł
32.95 zł Lub 29.66 zł
21.59 zł
32.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsze spotkanie z mieszkańcami Leśnego Zakątka pozwoliło małym i dużym Czytelnikom poznać bliżej świat emocji i potrzeb oraz opanować sztukę słuchania sercem tego, co inni mówią i widzenia sercem tego, co robią. To było wzruszające i wzbogacające spotkanie.

Tym razem żyrafa Bibi, szakal Zenon i ich mniej lub bardziej kudłaci przyjaciele podzielą się z Wami swoimi zmartwieniami i radościami, tymi największymi, jakich dane jest nam w życiu doświadczyć. Starość, choroba, rozwód rodziców, raniące słowa padające z ust najbliższych – o tym wszystkim mieszkańcy Leśnego Zakątka chcą rozmawiać z przyjaciółmi i dawać sobie pełne miłości wsparcie. Będą też dzielić z Wami pierwsze najważniejsze doświadczenia wspólnoty, przyjaźni, odkrywania swojej tożsamości i wyjątkowości.

·Czy mamy prawo płakać, kiedy nam smutno?

·Czy nieśmiałość to wada?

·Czy wolno nam zmienić zdanie?

·Czego nie wypada chłopcom, a czego dziewczynkom?

·Jak odnaleźć swoje miejsce między rodzicami, którzy się rozstali?

·Jak radzić sobie z tęsknotą?

·Jak zobaczyć w sobie wyjątkowość?

Te i inne pytania, a przede wszystkim odpowiedzi na nie, padną w drugim tomie bajek o empatii.

Intencją autorek bajek o empatii (inspirowanych porozumieniem bez przemocy Marshalla Rosenberga) jest krzewienie wśród dzieci i dorosłych komunikacji opartej na wzajemnym szacunku, akceptacji i empatii. Takie podejście pozwala odkryć potencjał i wewnętrzne piękno w naszych dzieciach oraz w nas samych. Dlatego też w bajkach nie ma rad. Ich miejsce zajęło zaciekawienie drugim człowiekiem – jego emocjami i potrzebami. Jest tu radość, złość, smutek, wdzięczność i wiele innych uczuć. Emocje są bardzo ważne, bo informują nas o potrzebach, o tym, co w danym momencie przeżywa zarówno mały, jak i duży bohater bajki.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Leny Schimscheiner i Macieja Więckowskiego.

Przyjaciele żyrafy. Bajki o empatii. Tom 2 - audiobook od Joanna Berendt, Aneta Ryfczyńska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć