ebook Zupełnie inny cud
4 / 5.00 (liczba ocen: 13)

Zupełnie inny cud
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 19.74
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-25% 19.74 zł Lub 17.77 zł
23.03 zł
24.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
24.68 zł
24.77 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Opowieść o tym, że wcale nie trzeba czekać na anioły. Przecież każdy ma własne skrzydła.

Otoczony pięknym parkiem pałacyk w Leszczynach jest już gotowy na przyjęcie gości. Jego właściciel, milioner Norbert Hall, spodziewa się, że będą to niezwykłe święta.

Niestety, kiedy wszyscy zasiądą do Wigilii, okaże się, że nic nie jest takie, na jakie wygląda. Pod uśmiechami kryją się ludzkie dramaty. Ula pragnie dziecka, Matylda leczy złamane serce, Kostek nie radzi sobie w związkach, Sonia pragnie zostać świętą, zaś babcia Rozalia nie lubi samej siebie.

Czy tej rodzinie można jeszcze pomóc? I jaką rolę do odegrania mają bezdomny w damskim skafandrze, kot dachowiec oraz piesek z jednym okiem?

O e-booku Zupełnie inny cud: 

Agnieszka Olejnik zarysowała ciekawą historię, którą pokochają miłośnicy świątecznych klimatów. Dlaczego? Dlatego, że nie jest ona odrealniona, lecz traktuje o prawdziwych życiowych problemach. Autorka stworzyła nie tylko ciekawą historię, lecz wykreowała intrygujących bohaterów. Każdy z nich przykuł moją uwagę. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Zupełnie inny cud od Agnieszka Olejnik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czy wierzycie w cuda? Czy wierzycie w cudowne historie? Po przeczytaniu najnowszej książki Agnieszki Olejnik uwierzycie! Zupełnie inny cud to powieść z świątecznym klimatem, dzięki czemu poczujemy jego magiczną moc. A mocą tej historii są jej bohaterowie.

Norbert Hall, Urszula, Matylda, Sonia, Konstanty, Mariusz, Gosia, babcia Rozalia i bezdomny Zdzisław nieźle namieszają w tej historii. Również kot Luluś i pies Perełka odegrają ważną rolę w wydarzeniach, które poznajemy na kartach tej powieści. Powieści, która jak już wspomniałem nasączona jest świąteczną aurą. Nie zabraknie również dawki dobrego humoru wprowadzającego nas w pozytywny nastrój.

Agnieszka Olejnik zaprasza nas do poznania świata Norberta Halla, milionera, właściciela pałacyku w Leszczynach. To tutaj w otoczeniu pięknego parku uczestniczyć będziemy w wigilijnym spotkaniu. Norbert był kiedyś tenisistą światowej sławy. Postanowił zaserwować swojej rodzinie wyjątkowe, cudowne święta, dzięki którym jego najbliżsi choć na chwilę mogą zapomnieć o codziennych problemach. A tych nie brakuje. Matylda, córka Norberta z pierwszego małżeństwa stara się uleczyć złamane serce. Konstanty, nieślubny syn tenisisty nie ma szczęścia w miłości. Urszula obecna, trzecia już żona milionera pragnie dziecka. Z kolei Sonia córka z drugiego małżeństwa Norberta chce zostać świętą. Na dodatek babcia Rozalia nie lubi… samej siebie.

Czy taka mieszanka osobowości przy jednym wigilijnym stole może zagwarantować niezwykłe święta, o których marzy Norbert? Czy wspólne święta pozwolą, aby ich marzenia się spełniły? Przecież świąteczny czas sprzyja cudom. Czy ten wydarzy się w tej rodzinie? Warto się przekonać i poznać historię zapisaną na kartach powieści Zupełnie inny cud.

Agnieszka Olejnik zarysowała ciekawą historię, którą miłośnicy świątecznych klimatów pokochają. Dlaczego? Dlatego, że nie jest ona odrealniona, lecz traktuje o prawdziwych życiowych problemach. Autorka zarysowała nie tylko ciekawą historię, lecz stworzyła intrygujących bohaterów. Każdy z nich przykuł moją uwagę. A szczególnie bezdomny Zdzisław i jego piesek Perełka.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć