ebook Porwany: 82 dni w rękach piratów
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 12)

Porwany: 82 dni w rękach piratów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 19.49
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
19.49 zł Lub 17.54 zł
20.90 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
21.29 zł
22.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Walka o statek, negocjacje z ludźmi wyjętymi spod prawa, życie pod lufą karabinów porywaczy, przejmujący opis walki o uwolnienie zakładników… Łukasz Pilip opowiada w ebooku „Porwany” historię kapitana Piotra Budzynowskiego i statku „Beluga Nomination”. „Przerażająca i fascynująca relacja polskiego kapitana, którego statek został porwany przez somalijskich piratów. «Porwany» to jedna z tych książek, które zabierają nas do piekła i z powrotem. Nieodkładalna” – Wojciech Chmielarz

- Reportaż o 82 dniach życia w pirackiej niewoli.
- Ebook „Porwany” to literatura faktu, którą czyta się jak rasowy thriller sensacyjny.
- Kapitan Piotr Budzynowski i Łukasz Pilip opowiadają o szokującym bezprawiu, które ma miejsce we współczesnym świecie.
- Książka powstała w oparciu o prowadzone w tajemnicy przez kapitana Budzynowskiego zapiski oraz zdobyte przez reportera Łukasza Pilipa unikalne materiały.
- Reporterska relacja o tak wielkim ładunku emocjonalnym jak „Kapitan Phillips” ze znakomitą rolą Toma Hanksa.

Opanowane przez piratów wody w rejonach Somalii to strefa wysokiego ryzyka, przed którą drży cały pływający świat. Reporterski thriller Łukasza Pilipa opowiada prawdziwą historię kapitana Piotra Budzynowskiego i statku „Beluga Nomination”, który padł łupem Somalijczyków. Trzymającemu w napięciu dramatowi, który rozegrał się na pokładzie statku, towarzyszy poruszająca historia rodziny, zdeterminowanej, by pomóc w uwolnieniu najbliższych z rąk piratów.
„Porwany” to opowieść o heroicznej walce o wolność i o człowieczeństwie w chwili najwyższej próby. To literatura faktu, którą czyta się jak rasową powieść sensacyjną.

„Porwany”; autor: Łukasz Pilip, Piotr Budzynowski – fragment:
„Chwilę przed egzekucją postanowiłem, że ocean będzie moim ostatnim widokiem. Nie zniosę gęby zabójcy. Wpatrywałem się w wodę. Czekałem na strzał.
Ale Mohammed zaczął się szamotać z bronią. Stary kałach właśnie mu się zaciął. Sądząc po odgłosach, próbował go naprawić. Po chwili wyraźnie zdenerwowany wrzasnął coś do kolegi. Potem do mnie:
– Kapitan! Kapitan! Kapitan!
Zmieniłem decyzję. Obróciłem się do niego, choć na każdym szkoleniu słyszałem, żeby nie gapić się piratom w oczy. Nigdy w życiu nie widziałem tak przekrwionych gałek.
Strzał…”.

Porwany: 82 dni w rękach piratów od Piotr Budzynowski, Łukasz Pilip możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć