ebook W cieniu. Kulisy wywiadu III RP
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 148)

W cieniu. Kulisy wywiadu III RP
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.64
Audiobook - najniższa cena: 19.55
wciąż za drogo?
33.47 złpremium: 21.59 zł Lub 21.59 zł
26.90 zł
30.59 zł Lub 27.53 zł
35.99 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
17.64 zł
28.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Pierwsza na naszym rynku wydawniczym tak bezkompromisowa i sensacyjna relacja szefa Agencji Wywiadu, odsłaniająca kulisy najtajniejszej ze służb III RP. Z ebooka „W cieniu” (formaty epub i kindle mobi) wyłania się „przygnębiający obraz tajnych służb: pozbawionych kontroli, pogrążonych w chaosie, budzących strach. Wszystko tym bardziej przerażające, że opowiedziane przez byłego szef Agencji Wywiadu. Można się zgadzać albo i nie. Przeczytać trzeba” (Paweł Reszka).

Pasjonująca opowieść o najtajniejszej z polskich służb specjalnych.

Agencja Wywiadu, powołana do życia 19 lat temu po rozwiązaniu Urzędu Ochrony Państwa, otoczona jest nimbem elitarności i tajemniczości.

O działaniach oficerów wywiadu RP wiadomo niewiele, choć odpowiadają za bezpieczeństwo wszystkich obywateli. Mimo że opinia publiczna bardzo rzadko poznaje nazwiska oficerów i kulisy ich pracy, warto podkreślić ich zasługi i choć trochę przybliżyć nam ich świat.

Pułkownik Grzegorz Małecki, do niedawna stojący na czele Agencji Wywiadu, w rozmowie z dziennikarzem Łukaszem Maziewskim opowiada o sekretach i realiach tej niebezpiecznej służby. To słodko-gorzkie spojrzenie na świat polskiej polityki 2. dekady XXI w. i relacja z pierwszej ręki o tym, co dzieje się w cieniu, w ciszy, gdzie nie ma miejsca dla Jamesów Bondów...

W SŁUŻBACH SPECJALNYCH NIC NIE JEST TAKIE, JAK SIĘ WYDAJE.

Rekomendacje e-booka W cieniu. Kulisy wywiadu III RP:

„Nieczęsto szef służby ujawnia polityczne uwarunkowania działalności służb specjalnych. Mimo że nie podzielam niektórych poglądów, ocen i opinii pana pułkownika Grzegorza Małeckiego, to z większością z nich się zgadzam. WARTO PRZECZYTAĆ” – gen. MAREK DUKACZEWSKI, Były szef Wojskowych Służb Informacyjnych

W cieniu. Kulisy wywiadu III RP od Grzegorz Małecki, Łukasz Maziewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć