ebook Enigma
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 13827)

Enigma
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.90
Audiobook - najniższa cena: 32.61
wciąż za drogo?
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
34.40 złpremium: 22.19 zł Lub 22.19 zł
27.90 zł
29.59 zł Lub 26.63 zł
29.90 zł
36.99 zł
28.77 zł
29.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Szpiegowski thriller wojenny, w którym Robert Harris udowadnia, że jest niezrównany w łączeniu fikcji literackiej z historią.

Filmowa adaptacja z udziałem Kate Winslet i Nikolaja Coster-Waldau w roli Polaka – Józefa Pukowskiego.

Marzec 1943 roku. Decydujący moment wojny na Atlantyku.

Podczas gdy do Anglii płyną z Ameryki trzy wielkie konwoje marynarki wojennej, 80 kilometrów od Londynu, w wiejskiej posiadłości Bletchley Park, gdzie znajduje się tajna siedziba brytyjskich kryptologów, trwa wyścig z czasem. Jeśli nie uda się złamać niedawno zmienionych kodów Enigmy, maszyny szyfrującej używanej na niemieckich U-Bootach, zginą tysiące alianckich żołnierzy.

Sukces – lub niepowodzenie – grupy oddanych swojej misji młodych ludzi może przesądzić o losach nie tylko morskiej bitwy na Atlantyku, ale też całej wojny. Tymczasem jeden z kryptologów, genialny matematyk Tom Jericho, przypuszcza, że ktoś sabotuje ich pracę. A kiedy niedługo później znika dziewczyna, w której jest zakochany, tajemnicza i piękna Claire Romilly, jego podejrzenia się nasilają.

Wszystko wskazuje na to, że wśród nich jest niemiecki szpieg.

Enigma od Robert Harris możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć