ebook Balwierz
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 528)

Balwierz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
22.90 zł
23.93 zł Lub 21.54 zł
25.52 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
22.33 zł
24.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy Hubert Meyer zaszywa się w leśnej głuszy na Podlasiu. Szuka tam spokoju, ale los nie da mu tej szansy. Okolicą wstrząsa seria krwawych zbrodni. W środku lasu, w kapliczce świętego Huberta – niczym złożone w ofierze – leży ciało kilkuletniego Tymka, syna miejscowej femme fatale. W tym samym czasie od strzału snajpera ginie ksiądz Donat Giza, zapalony myśliwy, prominentny członek koła łowieckiego. A to wcale nie koniec obłąkańczego tańca śmierci…

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi.

Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi.

Doświadczony profiler włącza się w działania miejscowych śledczych. Zadanie nie jest łatwe, bo lokalna społeczność ma swoje tajemnice, mroczne sekrety, niejasne powiązania i interesy. I pilnie strzeże ich przed obcymi!

Czy Meyerowi uda się rozwikłać zagadkę tajemniczych zbrodni? Kim jest morderca i co go łączy z miejscowymi notablami?

O e-booku Balwierz blogerzy napisali: 

Mistrzostwo dla Katarzyny Bondy! Bezapelacyjnie! Balwierz to potwierdzenie doskonałej pisarskiej kondycji Autorki. To szóste spotkanie z psychologiem śledczym Hubertem Meyerem. Warto dodać, że to najmocniejsza historia z całego cyklu. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Balwierz od Katarzyna Bonda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Mistrzostwo dla Katarzyny Bondy! Bezapelacyjnie! Balwierz to potwierdzenie doskonałej pisarskiej kondycji Autorki. Balwierz to szóste spotkanie z psychologiem śledczym Hubertem Meyerem. Warto dodać, że to najmocniejsza historia z całego cyklu.

Uderzająca, wciągająca, przygniatająca zbrodniami, które najpopularniejszy polski profiler będzie starał się rozwiązać. A doskonale wiemy, że Meyer nie spocznie, dopóki nie doprowadzi do finału poszukiwań mordercy. A ten wykazał się szczególnym okrucieństwem.

Dokonał on zbrodni na kilkuletnim Tymku, synu miejscowej femme fatale. W leśnej kapliczce świętego Huberta odnaleziono ciało chłopaka, z którego spuszczono krew. Lecz to nie jedyna zbrodnia, która wstrząsnęła mieszkańcami Narwi. Miejscowy ksiądz i zapalony myśliwy Donat Giza ginie od strzału snajpera. Na domiar złego niebawem dochodzi do kolejnych morderstw.

Szczęściem w nieszczęściu jest to, że Hubert Meyer jest na miejscu. Psycholog przyjechał do Narwi, aby zregenerować swoje siły. Po bójce z Kołomyjskim chce uspokoić swoje emocje, nabrać dystansu do życia, by zastanowić się nad swoją dalszą drogą. Niestety spokój nie będzie mu dany. Zbrodnie, które wstrząsnęły Podlasiem budzą w Meyerze profilerski zew. Hubert dzieli się swoim doświadczeniem w tworzeniu profilu psychologicznego sprawcy. Niestety napotyka na ścianę, gdyż mroczne sekrety mieszkańców oraz sieć biznesowych powiązań wiążą mu ręce. Znając jednak upór Meyera możemy mieć pewność, że będzie trzymał rękę na pulsie dążąc do rozwikłania tajemniczych zbrodni.

A jeśli o puls chodzi, to ten podczas czytania Balwierza będzie zawsze wysoki. Katarzyna Bonda jak na mistrzynię przystało zadbała o każdy element, tak aby lektura tej książki była prawdziwą czytelniczą ucztą. Mocna i wbijająca się w psychikę zbrodnia, sieć intryg, oraz osobowość Huberta Meyera są mocnymi punktami szóstej część z jego udziałem.

A ja po odłożeniu tej książki, byłem ukontentowany świadomością, że kolejny raz mogłem ramię w ramię z Hubertem Meyerem uczestniczyć w rozwiązywaniu kryminalnej zagadki uszytej grubymi nićmi. Pani Katarzyno – dziękuję – i liczę na kolejne sprawy przydzielone Meyerowi i miłośnikom Pani twórczości.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć