ebook Ktoś wie
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 29942)

Ktoś wie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
-33% 19.90 zł
31.99 złpremium: 20.64 zł Lub 20.64 zł
-5% 26.49 zł Lub 23.84 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
34.40 zł
28.17 zł
28.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najnowszy thriller autorki "Powrotu Anny".

Czwórka nastolatków spędza razem lato. Młodość musi się wyszumieć, więc piją, dzielą się sekretami, testując własne granice. Ich beztroskie dzieciństwo gwałtownie się kończy. Ginie młody człowiek. Gdyby nie oni, nie straciłby życia. Rozdziela ich poczucie winy i pytanie o to, kto załadował broń…

Dwadzieścia lat później spotykają się po raz pierwszy od tamtego tragicznego lata. Przyjeżdżają na pogrzeb… Stare sekrety wychodzą na jaw i ożywają dawne demony.
Ktoś wie, co się stało, a jednak postanawia to ukryć. Jak daleko jest gotów się posunąć, żeby uniknąć kary?

Rekomendacje e-booka Ktoś wie:

"Lisa Scottoline po raz kolejny pokazuje, dlaczego to ona jest prawdziwą królową suspensu, dostarczając czytelnikom genialny, uderzający thriller, który z pewnością stanąć może na półce z najlepszymi powieściami roku." - The Real Book Spy

"Scottoline staje się mistrzynią nieuchwytnego lęku i dokłada wszelkich starań, by stworzyć sensacyjną, pełną uczuć opowieść o rzadko spotykanej wśród historii tego typu głębi." - "The Providence Journal"

Ktoś wie od Lisa Scottoline możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć