ebook Ofiara numer 2117
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 7474)

Ofiara numer 2117
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 30.96
Audiobook - najniższa cena: 39.70
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
30.96 zł Lub 27.86 zł
36.00 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
31.46 zł
36.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ósma odsłona bestsellerowej serii o Departamencie Q. Książka brutalna, dynamiczna, zabawna i przerażająca. „«Ofiara numer 2117» to pierwszorzędny thriller i absolutny «must-read» dla wszystkich fanów Jussiego” – Bogfidusen.dk

„Zapomnij, że uda ci się zasnąć po przewróceniu pierwszej kartki thrillera «Ofiara numer 2117» 

Od 10 lat Assad jest siłą napędową Departamentu Q, jednak seria tragicznych wydarzeń doprowadza go na skraj załamania. Tylko ciężko doświadczona przez życie Rose może mu pomóc poradzić sobie z mrocznymi demonami, które budzą się na skutek relacji hiszpańskiego dziennikarza na temat tragicznej śmierci pewnej uchodźczyni.
Tak zaczyna się trwające 13 dni nerwowe odliczanie do ostatecznej katastrofy, którą w samym sercu Europy wywołuje bezwzględny iracki oprawca Ghaalib.

Jaką rolę w tych wydarzeniach odegra Assad?

Tymczasem Departamentem Q wstrząsa wieść o śmierci jednego z kolegów, a ekipa Carla Mørcka desperacko próbuje zapobiec morderczym groźbom zamkniętego w sobie, szalonego chłopaka. Ratując ludzkie życie i rozwiązując dramatyczny dylemat Assada, Carl i reszta Departamentu Q trafiają prosto w oko cyklonu. Tam nikt nie zdoła uciec od drastycznych decyzji. Tam też walczy się, nie przebierając w środkach…

„«Ofiara numer 2117» to jak na razie najlepsza książka w całej serii”.

Ofiara numer 2117 sprawi, że wszystkie Wasze obowiązki pójdą w zapomnienie, gdyż nie oderwiecie się od lektury tej książki. Książki, o której nie zapomnicie, ponieważ historia ta mocno wbija się w naszą pamięć. - Tomasz kosik - Czyt-NIK

Ofiara numer 2117 od Jussi Adler-Olsen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kiedy człowiek tkwi po uszy w gównie, nierozsądnie jest zwieszać głowę.
Za co uwielbiam Skandynawię? Choć nigdy nie byłem w żadnym kraju skandynawskim, to uwielbiam ją za literaturę. Chyba każdy się ze mną zgodzi, że literatura ta zachwyca swym klimatem. Jussi Adler-Olsen jest duńskim pisarzem, który wpisuje się w czołówkę pisarzy z tego rejonu świata. A jego najnowsza powieść pt. Ofiara numer 2117 jest dowodem na to, że skandynawska literatura cieszy się ogromną popularnością.

Ofiara numer 2117 to już ósma część bestsellerowej serii o Departamencie Q. A ja przyznaje się, że to dopiero moje pierwsze spotkanie z bohaterami tego cyklu. Pierwsze i udane. Myślę, że kwestią czasu jest sięgnięcie po wcześniejsze książki, by móc poznać historię bohaterów tej serii.

Jussi Adler-Olsen stworzył historię, która trzymała mnie w napięciu. Historię, która poruszyła również moje emocje. A to za sprawą wydarzeń, których doświadczył Assad. Tragiczne doświadczenia odciskają piętno na jego życiu. Jedyną osobą, która może pomóc mu się pozbierać jest Rose.

Poznajemy również Ghaaliba, islamskiego fanatyka, który w centrum Europy doprowadził do katastrofy. Mocnym punktem książki jest akcja. Z każdą przesuwaną stroną nabiera na sile. Dzięki temu nasze emocje są stale podgrzewane, a my kibicujemy Departamentowi Q, by zdołał zapobiec nadciągającej katastrofie.

Czytając tę historię możemy znaleźć się w samym centrum rozgrywek, w której stawką jest ludzkie życie. Dlatego z ciągłym napięciem odkrywać będziemy kolejne elementy historii stworzonej przez duńskiego pisarza.

Ofiara numer 2117 sprawi, że wszystkie Wasze obowiązki pójdą w zapomnienie, gdyż nie oderwiecie się od lektury tej książki. Książki, o której nie zapomnicie, ponieważ historia ta mocno wbija się w naszą pamięć. A jeśli chcecie poznać wcześniejsze historie Departamentu Q, to warto zapamiętać tytuły poprzednich książek (Kobieta w klatce, Zabójcy bażantów, Wybawienie, Kartoteka 64, Pogrzebany, Wisząca dziewczyna, Kobieta z blizną).

Jeśli zapytacie mnie, czy warto sięgnąć po Ofiarę numer 2117 to zdecydowanie odpowiem – TAK! A jeśli tak jak ja czekacie na kolejną część z tej serii, to dodam tylko, że wszystko na to wskazuje, że ta pojawi się w przyszłości. Zatem śledźmy uważnie zapowiedzi wydawnicze.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć