ebook Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty
4.64 / 5.00 (liczba ocen: 7)

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.92
Audiobook - najniższa cena: 30.06
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
25.41 zł
28.41 zł Lub 25.57 zł
29.90 zł
22.43 zł
-6% 22.53 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Przygotuj się na opowieść pikantną jak imbir i słodką jak grzech!

Ginger to perfekcjonistka z obsesją na punkcie świąt. Odkąd obchodzi je wyłącznie w towarzystwie ojca, to na jej barkach spoczywa przypilnowanie, aby wszystko było idealnie, a żadna bombka na choince nie obróciła się ornamentem w złą stronę. W tym roku jednak wszystko się zmienia – na cały grudzień do jej małej rodziny ma dołączyć narzeczona ojca wraz ze swoim synem, Jasonem, o którym Ginger wiele słyszała. Szkoda, że nic dobrego…

Niepokorny i niedający się wpisać w żadne plany Jason wprowadzi w życiu Ginger prawdziwą rewolucję. Na drodze ich skomplikowanej i burzliwej relacji stoją jednak dwie przeszkody. Po pierwsze Jason i Ginger już wkrótce będą przybranym rodzeństwem. A po drugie okazuje się, że chłopak skrywa niejedną tajemnicę. W jakim celu tak naprawdę zjawił się w Huntley? 

Anna Langner po raz kolejny udowadnia, że prezenty od losu mogą dostać wszyscy – nawet ci nieco niegrzeczni.

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty od Anna Langner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć