ebook Ślepiec - audiobook
3.33 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1780)

Ślepiec - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.43
Audiobook - najniższa cena: 34.31
wciąż za drogo?
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
42.90 zł
34.31 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Kryminał autora, który w ciągu jednego tylko roku stał się ulubieńcem fanów mrocznej literatury. Bestialstwo zbrodni i presja opinii publicznej napędzają akcję „Ślepca” do zawrotnego tempa, a Max Czornyj – autor głośnego „Cyklu z Komisarzem Erykiem Deryłą” – po raz kolejny udowadnia, że nie zdobył list bestsellerów przez przypadek.

Cudze oczy patrzą na was.
Zawsze.

Ona ma takie piękne oczy. Muszę je mieć…

W pustym mieszkaniu w jednym z gdańskich bloków zostaje znalezione makabrycznie okaleczone ciało mężczyzny. Sprawa zostaje przydzielona komisarz Lizie Langer, która musi zmierzyć się także z własnymi problemami z przeszłości.
Do zespołu śledczych dołącza Orest Rembert – młody profiler, który zdaje się bardziej zafascynowany tworzeniem portretu psychologicznego komisarz niż zabójcy. Langer i Rembert tworzą szczególny duet, razem stawiając czoła seryjnemu mordercy.
Sprawa jednak stanęła w martwym punkcie do momentu, kiedy morderca znowu daje o sobie znać. Po raz kolejny ze szczególnym okrucieństwem upodobał sobie oczy swojej ofiary. Kim jest mężczyzna nazywający siebie Ślepcem? Kto będzie jego kolejną ofiarą?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Leszka Filipowicza.

Ślepiec - audiobook od Max Czornyj możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć