ebook Tajemnica wyspy
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 33)

Tajemnica wyspy
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 22.59
Audiobook - najniższa cena: 23.09
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
22.59 zł Lub 20.33 zł
29.99 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
22.58 zł
24.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Eileen, córka kapitana floty królewskiej, pomagając nieznanemu rozbitkowi ukryć się przed strażą, nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji tego czynu. Nolan okazuje się być niebezpiecznym piratem, a jego kamraci postanawiają uratować go za wszelką cenę. W efekcie porywają dziewczynę i zabierają ją na Quaramonte – tajemniczą piracką wyspę, której nie ma na żadnej mapie.

Eileen cudem udaje się uniknąć śmierci. Za wszelką cenę pragnie wrócić do ojca i ukochanego, którzy zostali na jej rodzinnej Naori. Zawiera więc umowę z jednym z piratów, nie spodziewa się jednak, że wyprawa, w której weźmie udział całkowicie odmieni jej życie.

Losy Eileen, choć równie burzliwe jak ocean w trakcie sztormu może ostatecznie doprowadzą ją do rodzinnego domu i ramion ukochanego.

Piraci, ocean, tajemnicze medaliony i jedna dziewczyna. Dajcie się porwać przygodzie i wraz z Eileen wyruszcie, by odkryć tajemnice Quaramonte. Aleksandra Rak stworzyła historię, która przenosi czytelników do magicznego świata wypełnionego zapachem słonej wody oraz brzękiem pirackiej stali. Jeżeli uwielbiacie przygody, nie wahajcie się ani chwili. „Tajemnica Wyspy” to pozycja, po która warto sięgnąć. - Agnieszka Zawadka, autorka powieści „Wyklęci: Era Cieni”

„Quaramonte: Tajemnica Wyspy” zachwyca swym pięknem, lecz piracki świat pełen jest intryg, niebezpieczeństw i tajemnic. Aleksandra Rak przywołuje historie morskich rozbójników, nadając im nowego, fantastycznego wymiaru pełnego zapierających dech w piersiach przygód z honorowymi bohaterami w roli głównej. - Aleksandra Pisarska, autorka powieści „Malachitowe ostrze"

Tajemnica wyspy od Aleksandra Rak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć