ebook Ziemia trwa
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 27737)

Ziemia trwa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 28.73
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
28.73 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-29% 27.93 zł
30.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)

Seria „Wehikuł Czasu” wzbogaca się o kolejny znakomity tytuł. Klasyczna powieść postapokaliptyczna, nagrodzona International Fantasy Award, inspiracja dla „Bastionu” Stephena Kinga. Ebook „Ziemia trwa” to prowokacyjna fabuła o apokaliptycznej pandemii, upadku i odbudowie społeczeństwa. Szokująca niegdyś wizja przyszłości, która być może nabiera właśnie realnych kształtów…

„Znakomita powieść” – Stephen King

Na świecie wybucha epidemia nowej, niezwykle groźnej i zakaźnej choroby. Naukowcy nie potrafią ustalić, czy zarazki pochodzą od zwierząt, powstały w wyniku mutacji czy wymknęły się z laboratorium opracowującego broń biologiczną. Wszelkie próby wprowadzenia kwarantanny zawodzą i w krótkim czasie ludzkość ulega niemal całkowitej zagładzie.
Przy życiu pozostają tylko nieliczni, w tym Ish, który podczas pandemii przebywał w górach w Kalifornii.
Ish obawia się, że ci, którzy przetrwali, stoczą się w otchłań barbarzyństwa, a dorobek ludzkości zostanie zaprzepaszczony. W poszukiwaniu ocalałych Ish wyprawia się na Wschodnie Wybrzeże, a po powrocie do Kalifornii spotyka mądrą i odważną Em, która wzbudza w nim nadzieję i chęć życia. Razem stawiają czoło niewyobrażalnym wyzwaniom, budując w San Francisco nową wspólnotę i rzucając ziarna nowego początku.

Ziemia trwa od George R. Stewart możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć