ebook Dług honorowy
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 275)

Dług honorowy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.91
Audiobook - najniższa cena: 27.03
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
31.92 złpremium: 20.59 zł Lub 20.59 zł
24.02 zł
24.90 zł
27.46 zł Lub 24.71 zł
29.25 zł Lub 26.33 zł
19.91 zł
24.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Kontynuacja znakomitej „Prostej sprawy”. „Dług honorowy” to kolejna sensacyjna książka Wojciecha Chmielarza, który nie bez przyczyny nazywany jest mistrzem kryminału. Bezimienny wplątuje się w gąszcz niedomówień i pogrzebanych w przeszłości brudnych spraw, a przed nami pełna zwrotów akcji powieść o czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać.

Zmowa milczenia, porachunki sprzed lat, zabójstwo i zobowiązania nie do unieważnienia, które dopominają się spłaty…

Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę. Jej zmasakrowane, na wpół zwęglone ciało odnaleziono na dryfującej po jeziorze łodzi. Policja szybko typuje podejrzanego – mieszkającego niedaleko miejsca zbrodni właściciela łajby, Traszkę, znanego ze skłonności do agresji odludka. Są jednak osoby, które nie wierzą w jego winę…

Bezimienny bohater, znany z „Prostej sprawy”, pojawia się w Wilkach, żeby zbadać sprawę. Sam jednak nie wie, w co się pakuje. Będzie się musiał zmierzyć z miejscowymi, którzy nie lubią obcych, holenderskimi gangsterami i tajemnicami przeszłości, które miały nigdy nie wyjść na jaw.

Dług honorowy od Wojciech Chmielarz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć