ebook V2
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 7132)

V2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 26.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
37.11 złpremium: 19.95 zł Lub 19.95 zł
-30% 19.95 zł
-18% 25.93 zł Lub 23.34 zł
26.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
25.94 zł
32.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Thriller, w którym fakty związane z jednym z ostatnich zrywów wojennych nazistowskich niemiec przeplatają się z fikcją literacką.

Niemiecki fizyk, który marzył o locie na Księżyc, lecz zamiast odkrywać świat, jest zmuszony go niszczyć.

Angielska archeolożka, która zamiast badać starożytne ruiny, musi śledzić ruchy wroga.
On próbuje zachować człowieczeństwo, ona ocalić swój kraj.

Listopad 1944 roku. Niemcy stoją w obliczu klęski militarnej. Jedyną szansą na odwrócenie biegu wydarzeń jest cudowna broń Hitlera – V2. 

Rudi Graf, jeden z konstruktorów pocisków, jest odpowiedzialny za ataki rakietowe na Anglię, a zwłaszcza na Londyn. Ich nasilenie zadowala wprawdzie Führera, ale naraża na śmiertelne niebezpieczeństwo niemieckich żołnierzy. Graf, który nigdy nie wierzył w nazistowską propagandę, nie widzi już szans na zwycięstwo, a dalsze wystrzeliwanie V2 uważa za zwykłe ludobójstwo. Pytanie, czy odważy się coś z tym zrobić?

Kay Cathon-Walch z Żeńskiej Służby Pomocniczej RAF-u cudem uchodzi z życiem, kiedy niemiecka rakieta trafia w dom, w którym spędziła upojną noc z kochankiem. Przerażona bliskością śmierci dziewczyna zgłasza się na ochotnika do niebezpiecznej misji, której celem jest zidentyfikowanie i likwidacja wyrzutni rakiet.

Pocisk V2 potrzebuje pięciu minut na dotarcie do Londynu. Na zlikwidowanie kolejnego Brytyjczycy mają zaledwie sześć minut. Po jednej stronie frontu jest Kay, po drugiej Graf, ich drogi nie powinny się przeciąć. Ale los płata czasem dziwne figle.

Rekomendacje e-booka V2:

"Kluczowy moment drugiej wojny światowej, szpiedzy, zdrajcy, kochankowie…  Niesamowite napięcie!" - "The Sunday Times"

"V2” to doskonały thriller, ale także opowieść o bezsensowności wojen." - "Frankfurter Allgemeine Zeitung"

"Wnikliwy research, świetnie opisane realia drugiej wojny światowej. Pasjonująca lektura." - "Weltwoche"

"Sensacja, technothriler, dramat wojenny, powieść historyczna… W najnowszej książce Harrisa można znaleźć elementy wszystkich tych gatunków i nikt tak jak on nie potrafi ich połączyć." - "Booklist"

V2 od Robert Harris możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć