ebook To, co najcenniejsze
4.05 / 5.00 (liczba ocen: 2594)

To, co najcenniejsze

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii.

Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie otworzyła księgarnio-kawiarnię. I choć wreszcie mogła żyć, jak chciała, bolesna przeszłość sprawiła, że Emery nie mogła znaleźć sobie miejsca wśród lokalnej społeczności. Z biegiem czasu zyskała przyjaciół, ale dla większości mieszkańców pozostała zagadką.

Dziewięć lat temu był jednak ktoś, kto wreszcie zdobył zaufanie Emery. A potem je zdradził. Raz po raz.

Fani serii "Hart’s Boardwalk" długo czekali na tę historię – i się nie zawiodą. Pełna pasji opowieść o zaufaniu i odkupieniu.

Jack Devlin wiedział, że Emery to miłość jego życia, gdy tylko ją zobaczył. Ale kiedy wydawało się, że zmierzają w dobrym kierunku, los z nich zadrwił. Jack nie miał wyboru: by chronić tych, na których mu zależało, musiał trzymać się od nich z daleka. Nawet jeśli to oznaczało, że złamie Emery serce.

Teraz Jack chce za wszelką cenę odkupić swoje błędy. Tyle że Emery nie potrafi już mu zaufać. Jack ma ostatnią szansę, by przekonać ją, że to, co ich łączy, jest godne miłosnej legendy Hart’s Boardwalk.

To, co najcenniejsze od Samantha Young możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ludzie mawiają, że życie jest jak jazda na rowerze, i mają rację - to, co na początku wydaje się obce, dziwne i trudne, staje się naturalne, gdy już załapiesz o co chodzi.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    „To, co najcenniejsze” to czwarty i obecnie ostatni tom cyklu „Hart’s Boardwalk” autorstwa Samanthy Young. Fabuła książki przedstawia dalsze losy mieszkańców przepięknie opisanego nadmorskiego miasteczka Hartwell. W ostatniej części poznajemy historię Emery i Jacka. Książka podobała mi się równie mocna jak poprzednie części. Dużym plusem jest nawiązanie w fabule do księgarni z kawiarnią prowadzonej przez główną bohaterkę Emery. Oprócz wątków romantycznych autorka poruszyła trudne tematy jak siła pieniądza i władzy w lokalnej społeczności. Ponadto dzięki zastosowanej retrospekcji i spojrzeniu na wydarzenia z dwóch stron głównych bohaterów, możemy poznać historię z obu perspektyw. Kolejnym atutem przemawiającym na korzyść tej lektury jest możliwość powrotu do bohaterów z poprzednich części. Polecam przeczytać tę lekturę, gdyż lekkie pióro autorki powoduje, że książkę dobrze się czyta i pozwala na relaks szczególnie z filiżanką kawy.

Warto zerknąć