ebook Pierwszy róg - audiobook
3.74 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 778)

Pierwszy róg - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.63
Audiobook - najniższa cena: 39.90
wciąż za drogo?
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wszystko ma swój początek w zasypanej śniegiem gospodzie w górach dalekiej Północy. Stary wojownik Havald, zmęczony życiem i wieczną walką, tajemnicza czarodziejka Leandra, niebezpieczny przywódca bandy łupieżców i mroczna elfka o szczególnych upodobaniach seksualnych. Każde szuka czegoś innego. Każde podąża w inną stronę. Kim są naprawdę? Dokąd zmierzają?

Żadne z nich nie wie, że głęboko pod gospodą krzyżują się prastare linie mocy. Kiedy siarczysty mróz i burza śnieżna odcinają podróżnych od świata, wybucha panika: krwawy mord wskazuje na to, że w pobliżu czai się bestia. Czy Havald i Leandra mogą komuś zaufać? Trop prowadzi do legendarnego królestwa Askiru…

Intensywna, gęsta atmosfera, znakomite dialogi i fenomenalnie wykreowani bohaterowie to tylko przedsmak monumentalnego eposu o walce z przepotężnym Imperium Thalaku.

Pierwszy Róg rozpoczyna cykl fantasy, który porwał kilkusettysięczną rzeszę czytelników na całym świecie. Tajemnicza, magiczna przygoda wciąga już od pierwszych stron.

„Wspaniałe wejście w nowy fantastyczny świat”. – Steppenwolf

„Uzależniłem się...”. – Haliax

„Bez upiększeń, prosto z mostu, mocne, mroczne i... rewelacyjne!”– Hans Schuhmacher

„Lepiej się nie da”. – Sandra

„Bardziej wciągającej i porywającej nie ma”. – phantastik-couch

Czyta: Maciej Więckowski

Pierwszy róg - audiobook od Richard Schwartz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć