ebook Wybieram siebie, wybieram ciebie
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 23)

Wybieram siebie, wybieram ciebie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.74
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
19.74 zł Lub 17.77 zł
24.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
32.90 zł
19.74 zł
23.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Dwoje obcych ludzi w całkowicie obcym miejscu, każde pozornie szukające czegoś innego. Czy właśnie tam, na końcu świata, znajdą wreszcie swoje miejsce?

Małe miasteczko w okolicach norweskiego Bergen. Niczym koniec świata. Dla jednych wymarzony eden, dla innych miejsce ucieczki, ale dla wszystkich, przynajmniej w zamierzeniu, nowy początek. Sara całe swoje dorosłe życie poświęciła dla innych. Teraz chce zacząć od nowa, po swojemu, tylko do końca nie wie, co to „po swojemu” miałoby znaczyć.

Jedno wie na pewno, nie potrzebuje nikogo innego, przynajmniej dopóki nie odnajdzie siebie. Maks spełnił swoje marzenie o małym domku na końcu świata. Tylko jest jedno ale, to marzenie nie zakładało, że będzie w tym raju sam. Przypadkiem drogi tych dwojga się przecinają.

O e-booku Wybieram siebie, wybieram ciebie blogerzy napisali:

Tomasz Kieres ponownie stworzył historię życiową, która dla nas może być natchnieniem, dobrą radą do podjęcia odpowiednich kroków, aby obrać właściwą drogę. Czasem brak nam odwagi, za mało w nas nadziei. Jednak Wybieram siebie, wybieram Ciebie może być dla nas motorem zmian, akumulatorem dającym odwagę w podejmowaniu ważnych życiowych wyborów. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Wybieram siebie, wybieram ciebie od Tomasz Kieres możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasami potrzeba czasu aby dostrzec więcej.
Szukając powieści obyczajowych zawsze kieruje się historią, którą ma do zaoferowania. Wybierając książki Tomasza Kieresa mam nadzieję, że otrzymam historię, która w pełni poruszy moje serce. Również i tym razem sięgając po najnowszą powieść autora nie zawiodłem się, lecz utwierdziłem w przekonaniu, że swoją twórczą wrażliwością zapewni mi emocjonującą lekturę.

Wybieram siebie, wybieram Ciebie to historia dwojga ludzi. Historia, którą wielu z nas mogłoby opisać jako swoją. Chyba każdy z nas na pewnym etapie swojego życia zadaje sobie pytanie o swoje miejsce na ziemi. Każdy poszukuje siebie. Nieraz próbuje zaczynać od nowa, pytając siebie – co jest w życiu najważniejsze?

Tomasz Kieres ponownie stworzył historię życiową, która dla nas może być natchnieniem, dobrą radą do podjęcia odpowiednich kroków, aby obrać właściwą drogę. Czasem brak nam odwagi, za mało w nas nadziei. Jednak Wybieram siebie, wybieram Ciebie może być dla nas motorem zmian, akumulatorem dającym odwagę w podejmowaniu ważnych życiowych wyborów.

Autor zaprasza nas do poznania Sary i Maksa, dwoje zupełnie obcych sobie ludzi. Sara całe swoje życie poświęciła dla innych. Teraz pragnie zawalczyć o siebie, odnaleźć własne JA, uciec i zacząć wszystko od nowa. Maks spełnił swoje marzenia, jednak to za mało, by mógł cieszyć się pełnią szczęścia. Każde z nich szuka czegoś innego. Pewnego dnia los łączy ich drogi. Spotykają się w małym miasteczku nieopodal norweskiego Bergen. I choć ich życiowe plany i cele są zupełnie inne, nic nie stoi na przeszkodzie, aby ich serca znalazły wspólną drogę. Czy jednak tak się stanie? Czy pomimo różnic zapłonie między nimi uczucie?

Ta powieść uświadamia nam, że miłość potrafi wiele. Tomasz Kieres w niezwykle poruszającym stylu zarysował historię, która swą wrażliwością porusza nasze najczulsze struny. Autor wykazał się szczególną subtelnością w ukazaniu relacji dwojga ludzi, którzy w poszukiwaniu siebie odnaleźli… Nie będę zdradzał Wam kluczowych punktów fabuły, by nie odebrać tej niezwykłej przyjemności poznania historii Sary i Maksa.

Wybieram siebie, wybieram Ciebie to już siódma (nie licząc antologii) powieść Tomasza Kieresa. Każda z nich niesie mocny ładunek emocjonalny utwierdzając mnie, że autor swą czułością rozpala nasze czytelnicze serca.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć