ebook Pozwól odejść
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 75944)

Pozwól odejść
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - polecana oferta: 26.28
Audiobook - najniższa cena: 27.89
wciąż za drogo?
33.95 złpremium: 21.90 zł Lub 21.90 zł
26.28 zł
27.90 zł
31.03 zł Lub 27.93 zł
34.67 zł Lub 31.20 zł
-18% 24.10 zł
25.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

KRISTIN HANNAH – autorka bestsellerów „Słowik” i „Gdzie poniesie wiatr” – prezentuje kontynuację bestsellerowej powieści „Firefly Lane”, na podstawie której powstał popularny serial z Katherine Heigl i Sarah Chalke w rolach głównych. Pokochałaś TullyiKate? Koniecznie przeczytaj „Pozwól odejść”!

Kiedyś – dawno temu – szła sama pogrążoną w ciemności drogą zwaną Firefly Lane. To była najgorsza noc w jej życiu i właśnie wtedy natknęła się na pokrewną duszę. „To był nasz początek”. Ponad trzydzieści lat temu. TullyiKate. „Ty i ja kontra cały świat”. Najlepsze przyjaciółki na zawsze.

Ale opowieści mają swój koniec, prawda?

Traci się tych, których się kocha, i trzeba jakoś żyć dalej…

O e-booku Pozwól odejśc blogerzy napisali: 

Wzruszająca, mocna i bardzo emocjonalna - to słowa, których użyłbym do opisania tej lektury. Fani Firefly Lane mogą chcieć sięgnąć po tę książkę, aby ponownie odwiedzić ulubione postacie. Jednak podobnie jak przy tamtej opowieści, zaopatrzcie się w wiele chusteczek. - Paulina Kaleta - Reading My Love

Pozwól odejść od Kristin Hannah możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kate i Tully byli najlepszymi przyjaciółkami, dopóki Kate nie zmarła na raka. W najnowszej powieści Pozwól odejść ponownie odwiedzamy nasze ulubione postacie z Firefly Lane.

Tully nigdy tak naprawdę nie doszła do siebie po śmierci swojej najlepszej przyjaciółki. Straciła swój popularny program telewizyjny i jest teraz uzależniona od tabletek na receptę i alkoholu. Marah, córka Kate, również walczy i desperacko potrzebuje wskazówek, ale nie znajduje ich u swojego ojca, który po śmierci żony zabiera ich na Hawaje, a po powrocie przeprowadzają się całą rodziną do Kalifornii. Po prostu nie może stawić czoła temu, co się stało…

Ale nie chcę przytaczać całej fabuły. Najnowsza powieść Kristin Hannah to rozdzierająca serce lektura. Jednak przeczytałam książkę w ekspresowym tempie, by dowiedzieć się jak dalej potoczyły się losy moich ulubionych bohaterów.

Jednak cała książka jest po prostu smutna i przygnębiająca. Nikt nie umie pogodzić się ze śmiercią Kate. Życie Tully to aktualnie jeden wielki bałagan. Marah jest na dobrej drodze, by się stoczyć, a Johnny, mąż Kate, nie radzi sobie ze swoim żalem.

Narracja w tej części prowadzona jest w retrospekcjach, a czytelnicy powoli układają w całość wydarzenia po śmierci Kate. Od czasu do czasu zmienia się również perspektywa, dzięki czemu czytelnicy mają pełny obraz sytuacji.

Książka natychmiast chwyciła mnie za serce. przekonująca, mroczna… surowe spojrzenie na to, jak bardzo ludzkie życie może się zmienić z powodu nieprzewidzianych okoliczności… i jak niszczący może być lęk i depresja. Podczas gdy Firefly Lane miał smutne chwile, były też jednak chwile radości. Tutaj mamy ich sporo mniej…

Wzruszająca, mocna i bardzo emocjonalna to słowa, których użyłbym do opisania tej lektury. Fani Firefly Lane mogą chcieć sięgnąć po tę książkę, aby ponownie odwiedzić ulubione postacie, ale podobnie jak tamta opowieść, zaopatrzcie się w wiele chusteczek.

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć