ebook Boginie
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 78973)

Boginie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.50
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
20.90 zł
29.74 zł Lub 26.77 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
-44% 17.50 zł
-37% 21.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, którym Alex Michaelides podbił rynek czytelniczy na całym świecie. „Boginie” to mistrzowski i klimatyczny thriller psychologiczny z oszałamiającym zakończeniem.

Wszyscy skrywamy tajemnice, nawet przed sobą.

Dla Mariany Andros – terapeutki grupowej walczącej z własnymi demonami przeszłości – Cambridge to miejsce, gdzie poznała swojego męża. Dla jej siostrzenicy Zoe to tragiczna scena morderstwa jej najlepszej przyjaciółki. W murach uniwersytetu, gdzie ożywają wspomnienia, Mariana poznaje tajne stowarzyszenie młodych dziewczyn – Boginie. Jego członkinie są wstrząśnięte zabójstwem jednej z koleżanek. Grupa jest pod wpływem enigmatycznego profesora Edwarda Foski. Mariana jest pewna, że pomimo iż Foska ma alibi, to on jest sprawcą zabójstwa.

Obsesja Mariany na punkcie udowodnienia winy Fosce wymyka się spod kontroli, grożąc zniszczeniem jej wiarygodności, a także najbliższych relacji. Kobieta jest zdeterminowana, by powstrzymać zabójcę, nawet jeśli będzie ją to kosztowało wszystko – łącznie z własnym życiem.

Rekomendacje e-booka Boginie: 

„Oszałamiające zakończenie” - Publishers Weekly

„Złowieszczy, stylowy i porywający thriller. Co robisz po stworzeniu jednego z największych thrillerów ostatniej dekady? Piszesz coś jeszcze lepszego” - Chris Whitaker

„Strzał w dziesiątkę. Książka pierwszej klasy” - David Baldacci

„Misternie napisany, pełen tajemnic thriller dla wymagającego czytelnika” - The New York Journal of Books

„Fani Pacjentki pokochają Boginie” - Riley Sager, Parade Magazine

Boginie od Alex Michaelides możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć