ebook Obca kobieta
4.11 / 5.00 (liczba ocen: 104)

Obca kobieta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
23.90 zł
-15% 27.19 zł Lub 24.47 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
-16% 19.90 zł
27.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

„Obca kobieta” to niezwykle aktualna, poruszająca powieść o blaskach i cieniach współczesnego macierzyństwa. Magdalena Majcher, jedna z najpopularniejszych autorek powieści obyczajowych, na nowo definiuje pojęcie słowa „matka” oraz mistrzowsko gra na czytelniczych emocjach, przekładając na karty książki swoją wyjątkową wrażliwość i empatię.

Weronika ma pewien mroczny sekret, który zdeterminował całe jej życie. Pod maską spokojnej bibliotekarki ukrywa błędy i grzechy młodości. Nie planowała dzieci. Uważała, że nie nadaje się na matkę, ale los zdecydował za nią, stawiając na jej drodze Huberta i jego córkę Oliwię. Dziewięć lat później Hubert znajduje inny obiekt swych uczuć. Weronika z dnia na dzień staje się dla Oliwii tym, kim właściwie zawsze była – obcą kobietą. A może jednak nie? Może wcale nie trzeba urodzić, żeby zostać matką?

Rekomendacje e-booka Obca kobieta: 

"Główna bohaterka „Obcej kobiety” rozstaje się ze swoim wieloletnim partnerem, którego dziecko z poprzedniego związku wychowywała przez lata jak swoje. Jak ocalić tę matczyną miłość? Jak zawalczyć o prawo do wzajemnej relacji? Jak pokonać przeciwieństwa, by nie stracić bezcennej więzi? Przekonacie się, czytając z zapartym tchem tę przejmującą i wzruszającą powieść. Jestem pewna, że pozostanie na długo w waszym sercu, a słowo „matka” już na zawsze będzie miało wiele znaczeń." - Agata Młynarska

"Magdalena Majcher po raz kolejny odważnie dotyka trudnych tematów, skłania do refleksji i porusza serca czytelników. To powieść z cyklu tych, które wstrząsają i na długo zostają w pamięci. Polecam serdecznie!" - Magdalena Kordel

O e-booku Obca kobieta blogerzy napisali: 

Obca kobieta to emocjonująca powieść, która sprawia, że łamie się serce, ale jednocześnie daje też nadzieję, że można walczyć i wygrać. Historia bardzo dobrze przemyślana. Bohaterowie prawdziwi. Tacy, którzy mają wady i zalety. Polecam z całego serca! - Martyna Pokrzywa - Zaczytana Majka

Obca kobieta od Magdalena Majcher możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Obca kobieta to powieść pełna przeróżnych emocji, które towarzyszą nam już od samego początku. Autorka w bardzo przemyślany i trafny sposób prowadzi fabułę i narrację. Powoli wprowadza elementy zaskoczenia, które mają za zadanie angażować czytelnika, aby utożsamiał się z główną bohaterką. Przedstawienie skrajnych postaci oraz dwóch przedziałów czasowych, które ukazują to jak ich podejścia do życia się zmieniły - zrobiło to na mnie ogromne wrażenie.

Hubert został ukazany niby jako negatywna postać. Napisałam "niby", bo ja go tak nie odebrałam. Był to mężczyzna z problemami, pełen własnych rozterek, więc nie myślał racjonalnie. Będąc tak zawziętym nie brał pod uwagę faktu, że sam najmocniej krzywdził swoją córkę. Weronika z kolei na przestrzeni rozwijania się fabuły rozkwitła i pod koniec była pewną siebie kobietą, która zamknęła za sobą drzwi do przeszłości, a druga sprawa - walczyła o córkę jak lwica.

Magdalena Majcher przedstawiła historię, która z pewnością mogła mieć miejsce w prawdziwym życiu. My nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego ile ludzkich tragedii jest w stanie się wydarzyć w ciągu jednego dnia. Modlimy się w duchu, aby nasz dzień był dobry i bez przykrych niespodzianek. Jednak czasem los bywa przewrotny i taka też jest powieść Magdaleny Majcher. Pokazuje to, że wiele takich historii mniej lub bardziej podobnych dzieje się tuż obok nas. Być może za rogiem na sąsiedniej ulicy. Jest coś pięknego w tym wszystkim... To że zawsze mamy szansę i warto jest walczyć, tak jak Weronika o swoją córkę.

Obca kobieta to emocjonująca powieść, która sprawia, że łamie się serce, ale jednocześnie daje też nadzieję, że można walczyć i wygrać. Historia bardzo dobrze przemyślana. Bohaterowie prawdziwi. Tacy, którzy mają wady i zalety. Polecam z całego serca!

Ocena: 5/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć