ebook Z anoreksją na pokładzie. Wyznanie stewardesy
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 28)

Z anoreksją na pokładzie. Wyznanie stewardesy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 17.60
wciąż za drogo?
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
15.00 zł
17.60 zł Lub 15.84 zł
22.00 zł
25.00 zł
15.58 zł
15.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Za jakie działanie podjęte dziś podziękujesz sobie w przyszłości?

Może właśnie za to, że dzięki innym i sobie podjęłaś walkę z chorobą. Tak, czas w końcu powiedzieć, że zaburzenie odżywiania to schorzenie, które destabilizuje życie twoje i twoich bliskich.

Zobacz, jak młoda czynna zawodowo kobieta była blisko, żeby zrezygnować z siebie, jak bardzo niszczycielską siłą jest anoreksja, która opanowuje nie tylko ciało, ale też psychikę. Ile wysiłku trzeba włożyć w pracę nad sobą, żeby przybyło kilka dodatkowych kilogramów.

Masz przed sobą zapiski osoby, która przez to wszystko przeszła i pokonała. Kobiety, która z dużą determinacją i samozaparciem osiągnęła sukces w życiu zawodowym i prywatnym, a nie rozpoznała pierwszych oznak choroby. Osoby, której trudno było przyznać się przed sobą i bliskimi do choroby. To z nią spędziła ostatnie lata, jednocześnie podróżując po świecie jako stewardessa.

Co pomogło jej zawalczyć o siebie? Co dało jej siłę do przezwyciężenia choroby? Ty też nie bój się walczyć!

Z anoreksją na pokładzie. Wyznanie stewardesy od Katarzyna Zachacz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć