ebook Kości, które nosisz w kieszeni
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 128)

Kości, które nosisz w kieszeni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.38
Audiobook - najniższa cena: 31.50
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
22.38 zł Lub 20.14 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
25.90 zł
22.43 zł
26.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Pod naszymi domami piętrzą się kości. Można po nie sięgnąć i schować je do kieszeni. Zmarli nie lubią siedzieć w grobach, księżniczka zamienia się w rzekę, włókniarki straszą w centrum handlowym albo opowiadają o dawnych czasach i niedostatku. Bohaterka zmaga się z rodziną, historią i codziennością pełną norm i zasad, do których nie sposób się dostosować.

Łukasz Barys prowadzi nas przez cmentarze, szkoły i dzielnice prowincjonalnego miasta, ukazując dorastanie w sposób baśniowy, ale dojmująco prawdziwy.

Żywioł liryczny, którym zalewa nas Barys, jest niesłychany. To znaczy, nie słyszałem jeszcze tak soczystych tonów, chociaż w nowej prozie dzieje się dużo.
Karol Maliszewski

Doskonała proza Łukasza Barysa działa na zmysły niczym najlepsze powieści Elfriede Jelinek. Barys stawia zasadnicze pytanie o to, co ostateczne, nieuniknione i przerażające: śmierć, która nadaje światu porządek i zarazem bezlitośnie go burzy.
Maciej Libich, „Wizje”.

Kości, które nosisz w kieszeni od Łukasz Barys możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć