ebook Studentka
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 19747)

Studentka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 30.91
Audiobook - najniższa cena: 23.94
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
30.91 zł Lub 27.82 zł
34.00 zł
39.90 zł
39.90 zł
31.01 zł
31.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nie ma nic gorszego na świecie niż furia porzuconej kobiety.

Istnieją dziesiątki sposobów, by się zabić. Frankie Loomis, detektyw bostońskiej policji, poznała już wszystkie. Kiedy jednak zaczyna badać sprawę tragicznego w skutkach upadku młodej dziewczyny z balkonu apartamentowca, instynkt podpowiada jej, że to nie było samobójstwo. Dlaczego w mieszkaniu zmarłej nie znaleziono telefonu komórkowego? Dlaczego atrakcyjna i zdolna Taryn Moore targnęła się na swoje życie, skoro właśnie miała rozpocząć wymarzone studia doktoranckie?

Podejrzenia padają na Liama, byłego chłopaka Taryn, ale policjantka ma również na oku przyjaciela dziewczyny, nieśmiałego Cody’ego, który skrycie podkochiwał się w studentce.

Wkrótce wychodzi na jaw mroczna strona Taryn, chorobliwa obsesja na punkcie związków i mężczyzn, którzy coś dla niej znaczyli. Czy ta niebezpieczna skłonność zagrażała innym, czy może najbardziej jej samej?

Rekomendacje e-booka Studentka:

Studentka opowiada historię starą jak świat, lecz wciąż aktualną. To dynamiczna, świetnie napisana powieść z galerią wyrazistych bohaterów. - David Baldacci

Nie przegapcie tej wciągającej, pogmatwanej historii o małżeństwie, zdradzie i krzywdach, które wyrządzamy sobie nawzajem w imię miłości. - Lisa Unger

Fascynująca zagadka! Gerritsen i Braver są mistrzami w opowiadaniu historii. - Karin Slaughter

O e-booku Studentka blogerzy napisali: 

Studentka to znakomity kryminał, który wciąga już od pierwszych stron i trzyma w napięciu do samego końca, choć nie ukrywam, że w pewnym momencie dobrze wytypowałam sprawcę, jednak nie potraktowałam tego jako objaw przewidywalności fabuły. - BookeaterReality - Meg Sheti

Studentka od Gary Braver, Tess Gerritsen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Taka jest na­tu­ra tra­ge­dii. Idziesz przez życie, cie­sząc się co­dzien­ny­mi ra­do­ścia­mi, i nagle to się koń­czy.
Studentka to znakomity kryminał, który wciąga już od pierwszych stron i trzyma w napięciu do samego końca, choć nie ukrywam, że w pewnym momencie dobrze wytypowałam sprawcę, jednak nie potraktowałam tego jako objaw przewidywalności fabuły.

cała recenzja na blogu: Studentka

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć