ebook Co potrafi człowiek - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0) Ilość stron (szacowana): 172

Co potrafi człowiek - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 8.85
Audiobook - najniższa cena: 8.93
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
11.20 złpremium: 6.72 zł Lub 6.72 zł
8.93 zł Lub 8.04 zł
11.20 zł
8.93 zł
10.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Z okazji premiery książki pt. „Co potrafi człowiek” autorstwa Andrzeja Moszczyńskiego przekazujemy Państwu w formie prezentu seminarium filmowe z udziałem gwiazd polskiego kina.

https://youtu.be/Uh6MutW8SAY

Jak to się dzieje, że jedni ludzie osiągają szczęście i spełnienie, podczas gdy drudzy cały czas bezskutecznie poszukują sensu w życiu? Wbrew pozorom to nie jakiś wrodzony talent jest najważniejszy w odniesieniu sukcesu, lecz znalezienie w sobie wewnętrznej siły, odpowiedniej motywacji i wystarczającej wytrwałości.

Autor opowiada, jak istotne dla poprawy naszego życia jest to, byśmy potrafili rozpoznać własne predyspozycje oraz byśmy zrozumieli, że nasze możliwości są niemal nieograniczone. Odwołując się do inspirujących przykładów osiągnięć ludzkiego rozumu i ciała, wskazuje, jak rozwijać nasz potencjał oraz jak wyznaczać życiowe cele i skutecznie dążyć do ich realizacji.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Aleksandra Bromberka.

Co potrafi człowiek - audiobook od Andrzej Moszczyński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć