ebook Pewnej sierpniowej nocy - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3507)

Pewnej sierpniowej nocy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
37.11 złpremium: 19.95 zł Lub 19.95 zł
19.95 zł
25.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-40% 23.90 zł
34.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Subtelna i poruszająca powieść o tragedii i nadziei. Ukochana autorka milionów czytelników powraca na Kretę w kontynuacji bestsellerowej „Wyspy”. Nikt nie oddaje piękna Grecji tak wyraziście, a zarazem tak delikatnie, jak robi to Victoria Hislop. Aubiobook „Pewnej sierpniowej nocy” zachwyci miłośniczki sag rodzinnych i twórczości Lucindy Riley.

25 sierpnia 1957 roku. Na wyspie Spinalonga zostaje zlikwidowana kolonia trędowatych. Akty przemocy, do których wtedy dochodzi, mają druzgocące konsekwencje.
Dla Marii Petrakis i jej siostry Anny tej nocy zatrzymuje się czas. Dwie bliskie sobie rodziny rozdzielą się już na zawsze. A mieszkańcom Plaki zamknięcie kolonii na Spinalondze nieodwracalnie będzie kojarzyło się z tragedią.

Jak na nowo obudzić życie w miejscu naznaczonym piętnem choroby, ludzką tragedią i skandalem? Jak zbudować przyszłość na gruzach przeszłości?
Nadszedł czas, aby ponownie spotkać się z Anną, Marią, Manolisem i Andreasem w tygodniach poprzedzających ewakuację wyspy... i nie tylko.

Rekomendacje audiobooka Pewnej sierpniowej nocy:

- „Victoria Hislop powraca na pachnące tymiankiem, pieszczone ciepłymi falami Morza Śródziemnego greckie wyspy” –„The Sunday Times”

- „List miłosny do Grecji, który w magiczny sposób przenosi czytelnika w inny czas i przestrzeń” – „The Sunday Mirror”

- „Hislop ze znawstwem zagłębia się w złożoną historię niezwykle fascynującego kraju, jakim jest Grecja. Pięknie napisana saga rodzinna” – „Daily Mirror”

- „Dramatyczna opowieść o miłości, zdradzie i lojalności” – „Woman Magazine”

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Agnieszki Postrzygacz.

Pewnej sierpniowej nocy - audiobook od Victoria Hislop możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć