ebook Pierwsze zawody
4.29 / 5.00 (liczba ocen: 28)

Pierwsze zawody
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.00
Audiobook - najniższa cena: 20.75
wciąż za drogo?
18.00 zł
20.76 zł Lub 18.68 zł
25.95 zł
25.95 zł
25.95 zł Lub 23.36 zł
18.00 zł
18.37 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi, u wybrzeży Oceanu Indyjskiego, znajduje się Apley Towers – szkółka jeździecka, w której dwie przyjaciółki odkrywają siebie i dowiadują się, co jest najważniejsze w życiu. Kaela i Trixie nazywają Apley Towers swoją Nibylandią. Tu rozbrzmiewa śmiech, rozkwita przyjaźń, a nauka to nie przykry obowiązek, lecz przyjemność. Kiedy jednak dziewczynki przyjmują na siebie coraz więcej zobowiązań, z którymi z coraz większym trudem sobie radzą, okazuje się, że będą musiały dokonać pewnych wyborów.

Czy to zaważy na ich przyjaźni? Czy przyjaciółki będą musiały pożegnać się z Apley Towers? Czy wreszcie przypomną sobie, co jest naprawdę ważne, i czy zrozumieją, że przeciwności pojawiają się po to, by je przezwyciężać? W podjęciu decyzji pomoże im trzeźwe spojrzenie nastolatki z drugiego końca świata. Seria „Stadnina Apley Towers” nominowana była do nagrody dla najlepszego debiutu roku People’s Book Prize.

Pierwsze zawody od Myra King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć