ebook Boże Igrzysko: Historia Polski - audiobook
3.89 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2081)

Boże Igrzysko: Historia Polski - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 47.99
Audiobook - najniższa cena: 32.44
wciąż za drogo?
32.44 zł
-6% 37.42 zł Lub 33.68 zł
44.91 zł
49.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwszy tom „Bożego Igrzyska”  – słynnej monografii pióra Normana Daviesa, brytyjskiego historyka, którego zafascynowały dzieje Polski. „To dzieło jest doprawdy wspaniałe i bez wątpienia stanowi najlepsze dostępne wprowadzenie do nieprawdopodobnie zagmatwanej historii Polski. I nie chodzi tu tylko o jego zalety naukowe i badawczą dokładność ani o to, że książkę czyta się znakomicie” – Stanisław Barańczak, „The New Republic”

Klasyczne już dziś opracowanie, stanowiące punkt wyjścia każdych studiów nad historią Polski. Od czasu ukazania się w 1989 r. „Boże Igrzysko” (audiobook w formacie mp3) osiągnęło już nakład ponad 100 tys. egzemplarzy.

„Bezsprzecznie jest to nie tylko najlepsza książka o Polsce w języku angielskim, ale to właśnie TA książka o Polsce. Każdy kto pisze o sprawach polskich – obecnych bądź historycznych – będzie musiał ją przeczytać. To dzieło mistrza” – „New York Times Book Review”

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Macieja Więckowskiego.

Boże Igrzysko: Historia Polski od Norman Davies możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć