ebook Kaktus
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 53425)

Kaktus
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 20.27
Audiobook - najniższa cena: 33.53
wciąż za drogo?
36.26 złpremium: 19.50 zł Lub 19.50 zł
25.90 zł
31.19 zł Lub 28.07 zł
38.99 zł Lub 35.09 zł
38.99 zł
-48% 20.27 zł
-36% 24.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Powieść o miłości, która przychodzi zawsze nie w porę, o mierzeniu się z tym, co nieoczekiwane, i godzeniu z tym, co nieuniknione… „Potyczki prawne, działanie wbrew wszelkiej logice, lęki i radości macierzyństwa − wszystko to znajdziemy w przenikliwej, zabawnej i poruszającej książce o kobiecie, która uczy się, jak podchodzić do życia z nieco większym dystansem” – „Daily Mail”

Błyskotliwy debiut powieściowy o dużym ładunku emocjonalnym.

Susan Green wiedzie uporządkowane życie, w którym nie ma miejsca na zbędne emocje. Jej mieszkanie jest idealne dla singielki, pracuje według praw swojej ukochanej logiki, a stabilny układ w życiu osobistym zapewnia kulturalne oraz inne − bardziej… intymne − profity.
Jednak w obliczu nagłej utraty matki, i − co jeszcze bardziej nieoczekiwane − możliwości, że wkrótce sama matką zostanie, ziszcza się jej największy koszmar. Susan traci kontrolę.
Tymczasem na scenę wkracza Rob, nieco podejrzany, lecz pełen dobrych chęci przyjaciel jej brata nieudacznika. I gdy uporządkowany świat Susan pogrąża się w chaosie, a termin porodu staje się niepokojąco bliski, kobieta znajduje w Robie niespodziewanego sojusznika.
Szansa na to, by znaleźć prawdziwą miłość, a jednocześnie nauczyć się, jak kochać samą siebie, wydaje się całkiem realna, jeśli tylko Susan uda się choć odrobinę odpuścić.
Prawa do adaptacji powieści kupiła firma producencka Reese Witherspoon, Hello Sunshine. Film będzie dostępny na platformie Netflix, a w roli głównej zobaczymy samą Reese Witherspoon.

Rekomendacje e-booka Kaktus:

„Czytając «Kaktusa», łapałam się na tym, że się głośnio śmieję” – Reese Witherspoon

„Sarah Haywood udowadnia, że zna brytyjską literaturę jak własną kieszeń. Wykorzystuje ten sam kpiący humor, który znajdziemy w «Dumie i uprzedzeniu» Jane Austen (…) czy w «Dzienniku Bridget» Jones Helen Fielding” – „Le magazine Litteraire”

„Wielbiciele powieści «Eleanor Oliphant ma się całkiem dobrze» pokochają «Kaktusa»! Niezwykle zabawna i przenikliwa powieść” – Sarra Manning, „Red Magazine”

„Pełna czułości powieść o niełatwych próbach wyjścia poza bezpieczną strefę komfortu” – „Bride Magazine”

„Debiut Haywood to szczera i urocza opowieść o przejściu pewnej kobiety od samotnej, uporządkowanej egzystencji do chaotycznego życia pełnego miłości” – Booklist

Kaktus od Sarah Haywood możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jeśli bierzesz swój los wyłącznie we własne ręce, wiesz, że nikt cię nie zawiedzie.
Trzeba być silną, pewną siebie osobą, żeby przyznać przed samym sobą, że podjęło się pochopnie decyzje.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć