ebook Grombelardzka legenda. Serce gór - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 613) Ilość stron (szacowana): 584

Grombelardzka legenda. Serce gór - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.95
Audiobook - najniższa cena: 29.94
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
35.93 zł
42.41 zł Lub 38.17 zł
42.42 zł Lub 38.18 zł
49.90 zł
-14% 29.94 zł
42.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Przed wiekami Szerń stoczyła morderczą walkę z wrogą Potęgą - Alerem. Nad Grombelardem obie Potęgi ponosiły klęski, okaleczały się, gubiły Pasma i Wstęgi. Wreszcie jedna z nich odniosła zwycięstwo. I nakryła całą krainę całunem wiecznych chmur. Bo Grombelard jest pobojowiskiem.

Grombelard to mokry kamień. Odwieczne, nieprzebyte Góry Ciężkie. Kilka miast-warowni i kilka wiosek zamieszkałych przez zdziczałych rozbójników, gotowych mordować za garść srebra albo po prostu dla rozgrzewki. Wieczny deszcz i nieśmiertelny wiatr. To jest Grombelard. Ale wiatr może być też Oddechem Gór, rozbójnik może być ich Królem, a skała, gdy przyłożyć do niej rękę, może pulsować w rytmie bicia serca. Na szlaku spotkać można łuczniczkę o szarych, niepasujących do twarzy oczach. Życie stracić z ręki nieszczęśliwej kocicy, uwięzionej w ciele człowieka. Oszaleć i powoli nadziać się na własny miecz, tylko dlatego, że Sęp rozkazał. Tak, to wszystko legendy. Ale bez legend Grombelard to tylko deszcz i wiatr.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Wojciecha Żołądkiewicza.

Grombelardzka legenda. Serce gór - audiobook od Feliks W. Kres możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć