ebook Niebezpieczne związki
3.57 / 5.00 (liczba ocen: 256) Ilość stron (szacowana): 352

Niebezpieczne związki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.13
wciąż za drogo?
-51% 16.13 zł
30.24 złpremium: 20.16 zł Lub 20.16 zł
25.20 zł Lub 22.68 zł
33.60 zł
33.60 zł Lub 30.24 zł
25.18 zł
25.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Związek warty grzechu, jak antologia mistrzyń polskiego pióra. A w niej opowiadania o miłości – tej pięknej, cudownej i tej niebezpiecznej, niszczącej. Przekonajmy się, czy ciemne chmury w każdej chwili mogą nadciągnąć zza horyzontu…

Miłość buduje, umacnia, uszczęśliwia, daje radość i poczucie spełnienia. To prawda. Ale nie cała. I nie do końca. Miłość może też niszczyć, burzyć, wichrzyć, a nawet zabijać. Nieważne, że robi to w jedwabnych rękawiczkach o ledwo uchwytnym zapachu płatków róż. Niebezpieczeństwo zawsze jest blisko, zagrożenie zawsze jest realne, ciemne chmury w każdej chwili mogą nadciągnąć zza horyzontu.
Mogą. Ale nie muszą…

O e-booku Niebepieczne związki blogerzy napisali: 

Kiedy miną wakacje, urlopy, a pogoda przypomni, że na upalne dni i noce trzeba będzie znowu poczekać dobrych kilka miesięcy, Niebezpieczne związki podgrzeją znowu temperaturę i to w niejeden czytelniczy wieczór. - Katarzyna Pessel - Taki jest świat

Niebezpieczne związki od I. M. Darkss, Edyta Folwarska, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Alicja Sinicka, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Paulina Świst, Magdalena Winnicka, Anna Wolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pewne związki przynoszą z sobą oprócz szczęścia, spełnienia, radości również ich odwrotność. Niebezpieczeństwo, zagrożenie, groźne sekrety i przekraczanie granic oraz łamanie zasad także bywa tym, co łączy dwoje ludzi. Miłość nie zawsze ma jasne strony, czasem więcej w niej mroku, groźby, ale i kuszącego uroku tabu oraz dreszczyku emocji, trudnych do przewidzenia. To ciemniejsze oblicze jest bardziej intrygujące, uwodzi swoją nieprzewidywalnością i niecodziennością.

Czy dawać wiarę plotkom i słowom, jakie nigdy nie są wypowiadane w oczy temu, do kogo są skierowane? Asia nic nie robi sobie z tego, co słyszy w miasteczku o Arku, woli sama wyrobić sobie zdanie o nim. Kiedy ma ku temu okazję daleka jest od patrzenia na niego z perspektywy mieszkańców, dostrzega w nim interesującego mężczyznę, jaki osiągnął sukces i daleko mu do opinii jaką mają o nim inni. Nie ma w nim wiele z mrocznej sławy jaka go otacza, jest kochający, opiekuńczy, wie czego chce. Czy można być bardziej szczęśliwym od niej, tyle, że bywa to stan bardzo ulotny czasami, wystarczy chwila, minuta czy dwie i zaczynamy widzieć wszystko w innym świetle, lecz czy ono nie zwodzi?

Kuszenie jest sztuką, nic nie jest podane na tacy, więcej pozostawione jest fantazji i wyobraźni. Niepozorność może skrywać wiele, czasem pod nią kryje się ktoś zupełnie inny. Czasem warto także skorzystać z szansy jaką podsuwa los lub łut szczęścia. Filip dostrzega w Alicji więcej niż inni, fascynuje go, chociaż ona raczej nic nie robi w kierunku by zostać dostrzeżoną. Może to jedynie iluzja, którą sam sobie stworzył w głowie, ale coraz bardziej jest nią zauroczony i zaintrygowany. Jednak ona pozostaje poza jego zasięgiem, chociaż czy naprawdę jest? Niekiedy trzeba szybko podjąć decyzję, bo tu i teraz liczy się bardziej niż przypuszcza. W końcu przyszłość ma swoje korzenie w marzeniach.

Czy da się skalkulować ryzyko tak, by być pewnym, że da się okiełznąć zagrożenie? Nina zrobiła jej zdaniem wszystko by je co najmniej zminimalizować. Ma zadanie do wykonania i nie zawaha się go doprowadzić do końca. Patryk stara się nad nią czuwać, ale oboje wiedzą, że wystarczy chwila nieostrożności i to ona ucierpi najbardziej, czy cel jest tego warty? Ona jest pewna, że tak, a on ma zrobić wszystko by wyszła cało, ale czy da się wszystko przewidzieć, zaplanować jeśli ktoś nie cofnie się przed niczym by urzeczywistnić swój cel?

Kusiciele i kusicielki, atrakcyjni i intrygujący, piękni i przerażający, łączy ich coś więcej niż tylko chemia, czasem to prawdziwe uczucie lub coś, co biorą za nie, a niekiedy wyrachowana rozgrywka. Bohaterowie Niebezpiecznych związków mają wiele twarzy, te, które czytelnik zauważa na samym początku często są jedynie iluzją, noszą tak dobrze maski, że nie dostrzega się mroku jaki w nich tkwi. Pytanie co kryją w sobie nie zawsze ma prostą odpowiedź, tak samo jak i decyzje jakie podejmują, wybierają kręte ścieżki, a finał zawsze jest zaskakujący. Każda, z dziesięciu pisarek, pokazała w swoją wizję tytułowych relacji i żadna nie rozczarowuje, pozostawia po sobie całkowicie odmienne emocje czytelnicze. Nie ma mowy o nudzie lub miałkich uczuciach podczas lektury, czerń i czerwień tworzą niezapomniany klimat, sprzyjający ciemnym sekretom i zabójczym wprost tajemnicom. Ich poznawaniu towarzyszy przyjemność, czy grzeszna? Na pewno niebezpiecznie wciągająca, uwodząca słowami, gestami i przede wszystkim bohaterami, odważnie sięgającymi po to, czego pragną i chcą, bez względu na konsekwencje. Kiedy miną wakacje, urlopy, a pogoda przypomni, że na upalne dni i noce trzeba będzie znowu poczekać dobrych kilka miesięcy, Niebezpieczne związki podgrzeją znowu temperaturę i to w niejeden czytelniczy wieczór.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć