ebook Uzdrawiająca muzyka medytacyjna do masażu ciała dźwiękami. Część1. Healing meditation music for massage of the body with sounds - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Uzdrawiająca muzyka medytacyjna do masażu ciała dźwiękami. Część1. Healing meditation music for massage of the body with sounds - audiobook

Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
19.90 zł
Inne proponowane

Uzdrawiająca muzyka medytacyjna do masażu ciała dźwiękami, do Jogi, Zen, Reiki, Ayurvedy oraz do nauki i zasypiania.

Uzdrawiająca muzyka medytacyjna ZEN do masażu ciała dźwiękami podczas Reiki, Ayurvedy, podczas ćwiczeń jogi, a także na zasypianie dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Rozluźnia ciało, wycisza umysł i synchronizuje obie półkule ze sobą tak, aby poprawić myślenie i pozytywne postrzeganie świata. Podczas synchronizacji półkul mózgowych zachodzi przechodzenie umysłu w stanem kreacji. Synchronizacja półkul mózgowych jest wciąż tajemniczym zagadnieniem, choć fizycy kwantowi odkryli za pomocą aparatury elektroencefalograficznej, zarejestrowali cykle aktywności bioelektrycznej mózgu tzw. fale mózgowe, oznaczanym za pomocą nazw liter alfabetu greckiego odpowiadają w dużym stopniu stany świadomości człowieka: gamma, beta, alfa, theta, delta. Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym, dlaczego jesteśmy pobudzeni i nie możemy się wyciszyć i jak się wtedy czujemy, a jak zachowuje się nasze ciało podczas rozluźnienia, miarowego oddechu i uspokojenia emocji. Wiele zależy od fal częstotliwości naszego mózgu, aby obniżyć jej częstotliwość i uspokoić umysł. Muzyka świetnie w tym pomaga..

Stan spoczynkowy rozpoczyna się od Fali alfa (od 8 do 12 Hz częstotliwości pracy mózgu)l Jest charakterystyczny dla stanu relaksu podczas spoczynku lub masażu – kiedy to dźwięki, a raczej ich częstotliwości drgań wpływają na nasz umysł oraz na całe ciało. Wtedy może się odbyć uzdrawiający masaż ciała i możemy doznać odprężenia, gdy leżymy z zamkniętymi oczami, przed zaśnięciem i rano po przebudzeniu. Fala alfa a raczej umiejętność szybkiego wchodzenia w tę częstotliwość, jest wykorzystywana również w technikach szybkiego uczenia się.

Fale theta (zakres o częstotliwości 4–7 Hz pracy mózgu) są najczęściej występującymi falami mózgowymi podczas medytacji, transu, hipnozy, intensywnego marzenia, intensywnych emocji. Dla tej częstotliwości tok myśli staje się niespójny i zanikają związki logiczne, co wyraźnie widać na przykładzie myślenia w czasie marzeń sennych.

Natomiast od częstotliwości ok. 0,5 do 3 Hz pracy mózgu, na fali delta, jesteśmy w stanie najgłębszego snu, podczas głębokiej medytacji. Stan ten łatwo zaobserwować u niemowląt i małych dzieci.

Stąd uzdrawiająca muzyka pomaga ma na celu pomóc w redukcji stresu i napięcia nerwowego. Ta muzyka azjatyckich dzwonków Koshi oraz deszczowego kij nadaje się tak do SPA jak i do pracy czy też do nauki w tle.  

Healing meditation music for massage of the body with sounds, for Yoga, ZEN , Reiki, Ayurveds and for sleeping

Healing ZEN meditation music for massage of the body with sounds, for yoga, Reiki, Ayurveda and for sleeping for children and adults. It relaxes the body, calms the mind. It reduces stress and nervous tension. Instrumental music for SPA and background learning. 

This instrumental music is performed on the bells that make a sound to the Koshi playing in the wind and on a rain stick Didgeridoo. 

Uzdrawiająca muzyka medytacyjna do masażu ciała dźwiękami. Część1. Healing meditation music for massage of the body with sounds - audiobook od Renata Zarzycka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć