ebook Gdyby miało nie być jutra - audiobook
3.63 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 285)

Gdyby miało nie być jutra - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.36
Audiobook - najniższa cena: 20.35
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
25.90 zł
28.73 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
20.35 zł
33.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Dilerka Emocji w gęstej od uczuć opowieści o ludziach, którzy nie mają nic do stracenia – poza miłością życia.

Kiedy Milena odeszła bez słowa, Igor obiecał sobie, że już nigdy nie da się zranić. Tylko w ten sposób mógł sobie poradzić z bólem. By przetrwać, postanowił żyć tak, jakby nie miał nic do stracenia: mocno, bez zahamowań i na krawędzi. Bo bez niej nic nie miało sensu. Równie dobrze mógł zostać królem miejskiego półświatka.

Teraz Milena wraca do ich rodzinnego miasta w glorii gwiazdy filmowej. Choć odniosła sukces, nie jest szczęśliwa. Pora jednak stawić czoło przeszłości. I zdrajcy, którym okazał się najbliższy jej człowiek.

Długo próbowali o sobie zapomnieć. Ale ból wiąże równie mocno jak miłość.

Tyle że sercu nie można rozkazywać. A Milenę i Igora łączy uczucie jedyne w swoim rodzaju. Czy okaże się dość silne, by pokonać kłamstwa, żal i lata milczenia?

Ten związek może być najbardziej szaloną rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobili. I prawdopodobnie jeszcze tego pożałują. Ale żyje się raz. I kocha prawdziwie też tylko raz.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Ewy Abart.

Gdyby miało nie być jutra - audiobook od Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć