ebook Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi
3.52 / 5.00 (liczba ocen: 47) Ilość stron (szacowana): 240

Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.95
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
-31% 26.95 zł Lub 24.26 zł
49.00 zł
49.00 zł Lub 44.10 zł
29.40 zł
-25% 29.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nie daj się zainfekować!

Czy zdarza Ci się w towarzystwie jakiejś osoby czuć się źle? Doświadczać przy niej dyskomfortu, skrępowania, emocjonalnego wyczerpania i myśleć wyłącznie o tym, by się jak najszybciej ulotnić? To nie przypadek ani wyjątek od reguły, to po prostu toksyczność. Toksyczni ludzie są wśród nas, a my niestety nie zawsze możemy uniknąć ich towarzystwa. Czasem musimy się z nimi spotykać, pracować, a nawet ― o zgrozo! ― przychodzi nam z nimi żyć.

Na szczęście nie jesteś bezradny. Trzymasz w ręku podręcznik antytoksycznej samoobrony. Dzięki niemu zdobędziesz wiedzę o tym, czym są toksyczne zachowania, jak je rozpoznać oraz jak się przed nimi bronić i zabezpieczyć. Dowiesz się, jak postępować i na co zwracać uwagę w kontakcie z osobą, której zachowanie odbierasz jako toksyczne, jak również wówczas, kiedy ― już po takiej interakcji ― chcesz się pozbyć negatywnej energii.

Książka ma nie tylko wyposażać w wiedzę i umiejętności rozpoznawania oraz radzenia sobie w toksycznych interakcjach. Chciałbym, by stała się również powodem do refleksji: czy czasem i my sami w stosunku do innych (świadomie lub nie) zachowujemy się toksycznie? Jeśli zaś taka refleksja po lekturze się pojawi, to świetna wiadomość! Bo to przecież znakomita okazja, by dokonać na tym polu zmiany!

Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi od Jarosław Gibas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Świetny poradnik! Autor w bardzo przystępny sposób podpowiada, jak sobie radzić w sytuacjach kryzysowych. Kazdy z nas ma czasem kontakt z kimś toksycznym. W tej książce, przeczytałam jak taką osobę rozpoznać i jak należy się wobec niej zachować. Ksiazka jest podzielona na trzy działy, czyta się ją z dużym zainteresowaniem. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Warto zerknąć