ebook Tajemnica rzekomego małżonka
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 464) Ilość stron (szacowana): 368

Tajemnica rzekomego małżonka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 23.04
Audiobook - najniższa cena: 27.29
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
-28% 23.04 zł
24.64 zł Lub 22.18 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
25.60 zł
25.76 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Zwariowany jak Monk, przenikliwy jak Poirot.

Samuel Hoenig, miłośnik baseballu i Beatlesów, postanowił wykorzystać swój niezwykły dar, zespół Aspergera, aby odpowiadać na pytania wymagające wyjątkowej wnikliwości i logicznego myślenia. Otworzył nawet biuro, w którym przyjmuje osoby zainteresowanie korzystaniem z jego usług.
Pewnego dnia zgłasza się do niego klientka z dosyć nietypową sprawą. Chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat własnego męża, a raczej poznać prawdziwą tożsamość mężczyzny podającego się za niego. Samuel Hoenig zgadza się kobiecie pomóc, licząc na to, że w sprawach związanych z delikatną materią małżeńską, o której sam zbyt wiele nie wie, będzie mógł skorzystać z pomocy swej dawnej współpracowniczki, niezastąpionej Janet Washburn.
Z początku całkiem nieźle im idzie, potem jednak znajdują we własnym biurze ciało rzeczonego małżonka. Samuel dochodzi do wniosku, że ktoś sobie z nim pogrywa, więc tym chętnie zgadza się udzielić odpowiedzi na kolejne pytanie: kto zabił rzekomego męża?

Rekomendacje e-booka Tajemnica rzekomego małżonka:

Błyskotliwa i wartka historia kryminalna. - "Publishers Weekly"

Urokliwie świeża i dowcipna opowieść detektywistyczna. W trakcie lektury zabawnego i niebanalnego tekstu czytelnik jednocześnie śledzi klasyczną zagadkę kryminalną i poznaje rzeczywistość osoby z zespołem Aspergera. Niechże się i z detektywem Monkiem kojarzy, ponieważ ten specjalista od pytań stosuje metody dedukcji godne Sherlocka, Colombo i Monka właśnie. Czysta rozkosz. - "Mystery Scene"

Zgrabnie napisana opowieść z wątkiem aspergerowskim () pozwala czytelnikowi spojrzeć na proces rozwiązywania zagadki kryminalnej z oryginalnej perspektywy, a jednocześnie uwrażliwia go na specyfikę tego często nie do końca dobrze rozumianego zespołu cech. - "Booklist"

Duet Copperman-Cohen pokazuje nam, że osoby z zespołem Aspergera z pewnymi rzeczami mogą mieć trudności, z niektórymi jednak radzą sobie wyjątkowo dobrze. - "Ellery Queens Mystery Magazine"

Książka napisała błyskotliwie i z pysznym humorem. - "CrimeSpree Magazine"

Tajemnica rzekomego małżonka od Jeff Cohen, E.J. Copperman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć